Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem kui tosin tuhat inimest Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem Pühapäeval Kaitseliidu Viru maleva korraldatud isadepäeval külastas Rakvere Põhjakeskust 12 395 inimest, mis on ligi kaks korda suurem, kui tavapühapäevadel ja paari tuhande võrra rohkem, kui mullusel isadepäeval. Isadepäev 2011 pildid ← Eelmine Isadepäeval kerkib Põhjakeskusesse telklinnak ja saab näha jõustruktuuride demonstaratsioonesinemisi Järgmine → Eetrisse läheb viimane “Kodumaa kaitsel” Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem kui tosin tuhat inimest

Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem kui tosin tuhat inimest

Kristel Kitsing 14. nov. 2011

Pühapäeval Kaitseliidu Viru maleva korraldatud isadepäeval külastas Rakvere Põhjakeskust 12 395 inimest, mis on ligi kaks korda suurem, kui tavapühapäevadel ja paari tuhande võrra rohkem, kui mullusel isadepäeval.

Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem kui tosin tuhat inimest
Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem kui tosin tuhat inimest

Põhjakeskuse turundusjuht Doris Vellend tõdes heameelt. „Jäime üritusega väga rahule, sest külastajaid tuli üle maakonna kokku isegi rohkem, kui oodata oskasime,“ räägib Vellend, kelle sõnul võrreldavate tavapühapäevade külastatavus jääb umbes 6500 inimese ringi.

 

Samuti lisas ta veendunult, et ürituse õnnestumisele aitas kaasa juba eelmise aasta väga menukas isadepäeva üritus ja tore koostöö kõigi osalenud organisatsioonidega. „Tähelepanuta ei saa jätta ka Sky Plusi raadioisade panust otse-eetri näol ning sellele eelnenud nädalapikkust kampaaniat.“

 

Isadepäeval astusid jõuametkonnad Põhjakeskuses üles demonstratsioonesinemisega, pandi välja jõustruktuuride tehnika, relvastuse ja erivarustuse atraktiivsem osa.

 

Kõigil huvilistel oli võimalik päeva jooksul tutvuda kaitseväe relvade, lahingtehnika ja varustusega, samuti ise kuulipildujast, automaadist, laskesimulaatorist ja miinipilduja õppevariandist laskmist proovida.

 

Lisaks kerkis Põhjakeskuse parklasse telklinnak, korraldati erinevaid seiklus- ja võistlusmänge, jagati ohtralt auhindu, teavet liiklusohutuse ja tuleohutuse kohta jne.

 

Ürituse eesmärgiks on isa, kui oma kodu ja meie väikese riigi ja rahva kaitsja rolli väärtustamine. Olgu isa siis kaitseväes, kaitseliidus, reservis, päästeametis või politseis/piirivalves. Läbi perekeskse isadepäeva soovisid korraldajad näidata, et isa ei ole mitte ainult suur ja hea vaid hoolitseb ka selle eest, et meiega midagi halba ei juhtuks.

 

Üritusest võtsid osa lisaks Kaitseliidu Viru malevale ka Ida-Eesti Päästekeskus, Politsei- ja Piirivalveameti Ida Prefektuur, Maanteeamet, Lääne-Viru maavalitsus, Põhjakeskus, Silberauto, MTÜ Rakvere Maraton, Eesti Korstnapühkijate Koda, Rakvere Ametikool, Rakvere Loovuskeskus, Gladius Baltic, Kuma Foto, SKY Plus, Eku Seiklusgrupp, Lääne-Virumaa lauljad ja taidlejad.

 

Eelmisel aastal külastas Põhjakeskust isadepäeval 10 528 inimest.


Isadepäev 2011 pildid

Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem kui tosin tuhat inimest

FastLion CMS

Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem

Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem

Põhjakeskuse turundusjuht Doris Vellend tõdes heameelt „Jäime üritusega väga rahule, sest külastajaid tuli üle maakonna kokku isegi rohkem, kui oodata oskasime,“ räägib Vellend, kelle sõnul võrreldavate tavapühapäevade külastatavus jääb umbes 6500 inimese ringi Pühapäeval Kaitseliidu Viru maleva korraldatud isadepäeval külastas Rakvere Põhjakeskust 12 395 inimest, mis on ligi kaks korda suurem, kui tavapühapäevadel ja paari tuhande võrra rohkem, kui mullusel isadepäeval.

Isadepäeval lustis Põhjakeskuses rohkem kui tosin tuhat inimest

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse