Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse Isadepäeva fotojaht saab hoo Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus jahivad kuni 4. novembrini meeleolukaid fotosid papside ja laste ühistegemistest, et rõhutada isadepäeva eel isa rolli ning väärtustada isade ja laste veedetud ühisaega. Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Sügismatk üllatas ülesannetega Järgmine → Organisatsiooniteadlikuks sai üle tosina naiskodukaitsja Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse

Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse

Kristel Kitsing 25. okt. 2018

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus jahivad kuni 4. novembrini meeleolukaid fotosid papside ja laste ühistegemistest, et rõhutada isadepäeva eel isa rolli ning väärtustada isade ja laste veedetud ühisaega.

Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse
Eelmise aasta võidufoto "Alati abiks!", mille autoriks Liis Niinemets

Fotojahil „Paps ja laps” võivad osaleda kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tunnevad, et isa ja laste ühised hetked väärivad jäädvustamist. Oodatud on nii humoorikad, armsad, erilised ja ka ootamatult lahendatud fotod, mis kajastavad papside ja laste ühishetki. Konkursile võib esitada vaid enda tehtud fotosid.

 

Iga autor tohib konkursile esitada kokku kuni kolm fotot. Konkursile ei või esitada töid, mis on osalenud teistel fotokonkurssidel.

 

Võistlusfoto peab olema hea kvaliteediga, et seda oleks võimalik vähemalt A4 formaadis välja trükkida (resolutsioon soovitavalt min 180 dpi, suurus 2048×1536 pikslit).

 

Pildid ei tohi olla digitaalselt töödeldud, va minimaalne kontrastsuse, heleduse ja värvikorrektsioon ning teravustamine. Lubatud on pildi vähene lõikamine. Piltidel ei ole lubatud elementide kustutamine või asendamine. Pilt ei tohi olla mitmest pildist kokku pandud. Ei tohi esitada ka digitaalselt kokku kleebitud panoraame. Filmile pildistatud või lõigatud panoraamid on lubatud.

 

Pilte saab konkursile esitada kuni 4. novembrini, saates need meiliaadressile . Oluline on juurde lisada fotode autori nimi, pealkiri ja kontaktandmed.

 

Saadetud töödest valib ¾ürii välja parimad fotod, mille autoreid premeeritakse Põhjakeskuse kinkekaartidega. Auhinnakategooriasse kuuluvad I-III koht ja publiku preemia. Publiku lemmikuks osutub Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna Facebooki lehel „Paps ja laps“ 2018 kaustas hiljemalt 4. novembri kella 17.00ks enim "Meeldib" klikke kogunud foto.

 

Fotojahile esitatud piltide puhul hinnatakse väljendusrikkust ja emotsionaalsust, kunstilist taset ning headest pildistamise tavadest kinni pidamist. Komisjonil on õigus konkursilt eemaldada tööd, mis ei haaku konkursi teemaga, kus ei ole märgitud korrektsed osaleja andmed, kus osaleja on esitanud valeandmeid või kus avalikul hääletamisel on kasutatud ebaausaid võtteid.

 

Konkursi võitjate väljakuulutamine ning auhindade üleandmine toimub Väike-Maarja Gümnaasiumi  korraldataval isadepäevaüritusel.

FastLion CMS

Isadepäeva fotojaht saab hoo

Isadepäeva fotojaht saab hoo

Eelmise aasta võidufoto "Alati abiks!", mille autoriks Liis Niinemets Fotojahil „Paps ja laps” võivad osaleda kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tunnevad, et isa ja laste ühised hetked väärivad jäädvustamist Oodatud on nii humoorikad, armsad, erilised ja ka ootamatult lahendatud fotod, mis kajastavad papside ja laste ühishetki Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus jahivad kuni 4. novembrini meeleolukaid fotosid papside ja laste ühistegemistest, et rõhutada isadepäeva eel isa rolli ning väärtustada isade ja laste veedetud ühisaega.

Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse