Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti Eesti veteranide toetuseks 10 714 eurot Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti Naiskodukaitse korraldatud oksjonil sai pakkumisi teha ühtekokku 68 esemele või elamusele. Nädal aega kestnud oksjon toimus juba kolmandat korda. Suurim annetus ehk 1301 eurot tehti Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi ja Kaitseliidu veebli ülemveebel Peeter Landi müntidele koos Kaitseliidu lipuga. ← Eelmine Kirde maakaitseringkonna evakuatsiooniõppusel „Miljon MIKSI 2023“ osaleb ligi 500 inimest Järgmine → ''Oomega läks Tartust Viljandi'' Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti Eesti veteranide toetuseks 10 714 eurot

Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti Eesti veteranide toetuseks 10 714 eurot

26. aprillil 2023

Naiskodukaitse korraldatud oksjonil sai pakkumisi teha ühtekokku 68 esemele või elamusele. Nädal aega kestnud oksjon toimus juba kolmandat korda. Suurim annetus ehk 1301 eurot tehti Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi ja Kaitseliidu veebli ülemveebel Peeter Landi müntidele koos Kaitseliidu lipuga.

Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti Eesti veteranide toetuseks 10 714 eurot

Oksjonil osutusid populaarseks ka Huum AS poolt annetatud saunakerise komplekt, mille sai võitja ise välja valida (lõplikuks annetuseks 1205 eurot) ja Epp Maria Kokamägi maal koos kunstnikuga kohtumisega galeriis (lõplikuks annetuseks 595 eurot).

Epp Maria Kokamägi ütles ise annetuse kohta: “Maal on valminud selles varakevades, kui maa on laiguti veel lume all, aga õhus on tunda kevadet, nagu ta vaataks metsa tagant ja tooks kevadtuuli, et taas metsad rohetama anna. Annetan maali täies ulatuses Sinilillekampaania heaks, et toetada neid, kes on meie rahu ja elu nimel riskinud ja kannatanud sõjamehed. Anname au neile! Ja peagi kattuvad ka meie metsaalused nende väikeste siniste lilledega, mida me praegu rinnas kanname, et meenutada meie kangelasi!”

On südantsoojendav, et leidus ka suur hulk annetajaid, kes soovisid anda oma panust heategevusliku oksjoni õnnestumisse ning võtsid oksjoni korraldajatega ise ühendust.

Heategevusliku oksjoni korraldajad tänavad:
Kaja Kallas, Katri Raik, Riho Ühtegi, Peeter Land, Õhuseiredivisjon, Margo Grosberg, Signe Riisalo, Piip ja Tuut, Peeter Volkonski, Välisluureamet, Tactical Foodpack, Eesti Võrkpalli koondis, Kirjandusmuuseum, Kaitseministeerium, Kaimo Kuusk, Rahvusarhiiv, TYPA, Contra, Otepää Golf, Õhuväe Ohvitseride Kogu, JK Tammeka, Eesti Loodusmuuseum, Tallinna Muuseumid, Mart Noorma ja TÜ Tartu observatoorium, Tervishoiumuuseum, Allikukivi Veinimõis, Saaremaa muuseum, Eesti Sõjamuuseum, FC Kuressaare, Juustukuningad, Milpood, Paide Linnameeskond, Uhtna mandoliiniorkester, Tallinna Teletorn, Huum AS, Nukuteatrimuuseum, anonüümsed naiskodukaitsjad, Tartu Muinaskeskus, Eesti Pank, Wanderlust, FC Flora, YUMTEK OÜ, NOËP, TÜ Maks & Moorits korvpallimeeskond, Epp Maria Kokamägi, KGB kongide muuseum, MRJK jalgpalliklubi, Thors Films, Tasmer takso, Kompanii Klubi, Teater Vanemuine, Eesti Jalgpallikoondis, Mefo AS ja Eesti Langevarjukeskus.


2023. aasta kevadel kogutakse Sinilillekampaaniaga raha, et toetada veterane ja nende lähedasi ning tervishoiu valdkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab koostöös Pärnu Lahe Rotary Klubiga muuta Pärnu rand ligipääsetavaks kõigile, soetada Hiiumaa Haiglale vajalik videokolonoskoop ning koostöös Paralümpiakomiteega luua Kiviõli Tuhamäele para-suusatamise võimalus.

FastLion CMS

Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti

Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti

Oksjonil osutusid populaarseks ka Huum AS poolt annetatud saunakerise komplekt, mille sai võitja ise välja valida (lõplikuks annetuseks 1205 eurot) ja Epp Maria Kokamägi maal koos kunstnikuga kohtumisega galeriis (lõplikuks annetuseks 595 eurot) Epp Maria Kokamägi ütles ise annetuse kohta: “Maal on valminud selles varakevades, kui maa on laiguti veel lume all, aga õhus on tunda kevadet, nagu ta vaataks metsa tagant ja tooks kevadtuuli, et taas metsad rohetama anna Naiskodukaitse korraldatud oksjonil sai pakkumisi teha ühtekokku 68 esemele või elamusele. Nädal aega kestnud oksjon toimus juba kolmandat korda. Suurim annetus ehk 1301 eurot tehti Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi ja Kaitseliidu veebli ülemveebel Peeter Landi müntidele koos Kaitseliidu lipuga.

Heategevusliku Sinilille oksjoniga koguti Eesti veteranide toetuseks 10 714 eurot

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse