Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Heategevusest Põhja-Tartumaal Heategevusest Põhja-Tartumaal Põhja-Tartumaa jaoskond tegeleb heategevusega ise ja lööb tegusalt kaasa ka teiste poolt algatatud heategevusprojektides. Heategevus ← Eelmine Vorstitegu nagu vanasti - fotoreportaa¾ (lisatud retsept) Järgmine → Talvine rännakuõpe Heategevusest Põhja-Tartumaal

Heategevusest Põhja-Tartumaal

Margit Soieva, Põhja-Tartumaa jaoskond

Põhja-Tartumaa jaoskond tegeleb heategevusega ise ja lööb tegusalt kaasa ka teiste poolt algatatud heategevusprojektides.

Heategevusest Põhja-Tartumaal
Üks osa Ukrainasse rändavatest sokkidest. Foto: Margit Soieva.

Aprillikuus müüsime sinilillemärke kaitseväe veteranide toetamiseks; Ukrainasse saatmiseks on kokku kogutud 63 soki- ja kindapaari; jaoskonna lauluansambel on andnud Alatskivi Hooldusravikeskuses mitu kontserti. 

10. detsembri traditsioonilisel jõululaadal Pala kultuurimajas korraldasime taas heategevusliku jõululoterii ja -kohviku, mille tulu läheb Maarja kooli tugikodu lastele.

Küsi, ja sulle antakse! See ütlemine peab aina rohkem paika, sest võrreldes eelmise aastaga kogunes loteriisse annetajaid hulgaliselt rohkem.

 

Väike võrdlus numbrites:

2013 – annetajaid 30, ühikuid 123

2014 – annetajaid 42, ühikuid 170

Meie rikkaliku loteriilaua juures imestasid paljud, et loosiga sai nii uhkeid ja väärtuslikke kingitusi. Inimesed olid vaeva näinud, paljud ka kenasti oma annetuse ära pakkinud. Meie naiste korraldatud jõulukohvikus sai kohvi kõrvale pirukaid-kooke maitsta ja mõnusalt juttu puhuda.

Rõõm on töötada hea asja nimel. Olen tänulik kõigile neile, kes kogu aasta vältel on olnud kõrval ja toeks. Koos suudame palju.

Kauneid jõule kõigile ja ikka avatud südant ning lahket meelt! Hoidkem üksteist, siis on ilmas kergem elada. 

Järgmine →
Talvine rännakuõpe

FastLion CMS

Heategevusest Põhja-Tartumaal

Heategevusest Põhja-Tartumaal

Üks osa Ukrainasse rändavatest sokkidest Foto: Margit Soieva Põhja-Tartumaa jaoskond tegeleb heategevusega ise ja lööb tegusalt kaasa ka teiste poolt algatatud heategevusprojektides.

Heategevusest Põhja-Tartumaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse