Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Heategevusega tegelemine toob hea tunde Heategevusega tegelemine toob hea Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna naised osalesid 9. septembril Pärnu haigla korraldatud esimesel heategevusmessil. Messil osalesid üle paarikümne päeva-, tugi- ja õppekeskuse ning nendesarnase asutuse, kus tegutsevad erivajadustega inimesed. ← Eelmine Naiskodukaitsjate esmaabirühm ei pelga verd ega lahingumöllu Järgmine → Ekskursioon läbi Eesti ajaloo Heategevusega tegelemine toob hea tunde

Heategevusega tegelemine toob hea tunde

Ave Rallmann

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna naised osalesid 9.septembril Pärnu haigla korraldatud esimesel heategevusmessil. Messil osalesid üle paarikümne päeva-, tugi- ja õppekeskuse ning nendesarnase asutuse, kus tegutsevad erivajadustega inimesed.

Heategevusega tegelemine toob hea tunde
Foto: Urmas Luik (Pärnu Postimees)

Meie pakkusime suppi ja korraldasime loterii, mille tulu läheb SA Carolin Illenzeeri Fondile. On hea meel, et meid on märgatud ja kutsutakse sellistele üritustele. Antud juhul võtsime sellest osa suure rõõmuga, sest oma tegevusega saame väikese panusega toetada teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste lapsi.

FastLion CMS

Heategevusega tegelemine toob hea

Heategevusega tegelemine toob hea

Foto: Urmas Luik (Pärnu Postimees) Meie pakkusime suppi ja korraldasime loterii, mille tulu läheb SA Carolin Illenzeeri Fondile On hea meel, et meid on märgatud ja kutsutakse sellistele üritustele Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna naised osalesid 9.septembril Pärnu haigla korraldatud esimesel heategevusmessil. Messil osalesid üle paarikümne päeva-, tugi- ja õppekeskuse ning nendesarnase asutuse, kus tegutsevad erivajadustega inimesed.

Heategevusega tegelemine toob hea tunde

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse