Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Hea meeskond innustab ning loob positiivsust igal õppusel Hea meeskond innustab ning Märtsikuu viimasel laupäeval kohtusid seitsme Naiskodukaitse ringkonna esindajad toitlustusgrupi juhtide õppepäevadel, mille üheks osaks oli parimate praktikate vahetamine. Osalejad jagasid kaaslastega peamisi murekohti, millega nad toitlustusgruppi juhtides silmitsi seisavad, õppepäeva jooksul leiti üheskoos nendele muredele ka mitmeid lahendusi. Toitlustamine ← Eelmine ''Ole valmis!'' äpp ületab riigipiire Järgmine → „Anname au!“ algas täna Sinilillejooksu ja perepäevaga kevadiselt soojas Pärnus Hea meeskond innustab ning loob positiivsust igal õppusel

Hea meeskond innustab ning loob positiivsust igal õppusel

Anu Tolsa 4. aprillil 2019

Märtsikuu viimasel laupäeval kohtusid seitsme Naiskodukaitse ringkonna esindajad toitlustusgrupi juhtide õppepäevadel, mille üheks osaks oli parimate praktikate vahetamine. Osalejad jagasid kaaslastega peamisi murekohti, millega nad toitlustusgruppi juhtides silmitsi seisavad, õppepäeva jooksul leiti üheskoos nendele muredele ka mitmeid lahendusi.

Hea meeskond innustab ning loob positiivsust igal õppusel
Grupitöö. Foto: Anneli Looken

Külalisi võttis vastu asukohale (lasketiir) üldsegi mitte ootuspärane pannkoogilõhn. Sellise hommikukohvi kõrvase üle oli kõigil hea meel, mida tulenevalt erialast osati ka hinnata. Kohaletulnud olid rõõmsad taaskohtumiste üle kaasvõitlejatega nii välikokakursuse päevilt, kui muudelt rinnetelt.

 

Koduseks tööks oli kõikidele ringkonna esindajatele ette valmistada oma toitlustusgrupi tutvustus, eesmärgiks vahetada parimaid praktikaid. Selgus, et rõõmud ja mured on ringkondades üsna sarnased, kuigi leidub ka erisusi. Ühtse joonena tuli aga välja, et hea meeskond innustab ning loob positiivsust igal õppusel.

 

Kui esitlused tehtud, asuti tutvuma põneva teemaga nimega LaTe. Tegemist ei olnud sugugi mitte tuntud kohvijoogiga, vaid siiski lahinguteenindusega. Osalejad said suurest ja mahukast teemast kontsentreeritud ülevaate, mille tegi huvitavaks instruktor Mareti enda kogemus.

 

Päev kulges tempokalt. Lõpus olid korraldajad ette valmistanud grupitöö, kus ringkondade toitlustusgruppides esile tõstetud murekohti said kõik üheskoos lahendama asuda. Probleemidele pakuti hulgaliselt häid lahendusi ja kindlasti võetakse neid tagasi oma ringkonda minnes tagataskus tarkusena kaasa.

FastLion CMS

Hea meeskond innustab ning

Hea meeskond innustab ning

Grupitöö Foto: Anneli Looken Külalisi võttis vastu asukohale (lasketiir) üldsegi mitte ootuspärane pannkoogilõhn Märtsikuu viimasel laupäeval kohtusid seitsme Naiskodukaitse ringkonna esindajad toitlustusgrupi juhtide õppepäevadel, mille üheks osaks oli parimate praktikate vahetamine. Osalejad jagasid kaaslastega peamisi murekohti, millega nad toitlustusgruppi juhtides silmitsi seisavad, õppepäeva jooksul leiti üheskoos nendele muredele ka mitmeid lahendusi.

Hea meeskond innustab ning loob positiivsust igal õppusel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse