Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Anname au!“ algas täna Sinilillejooksu ja perepäevaga kevadiselt soojas Pärnus. „Anname au!“ algas täna Täna avati Pärnus kuues Sinilillekampaania “Anname au!”, millega kutsutakse Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetamiseks kandma sinilillemärki. Tänavu kevadel kogutakse annetusi veteranide, nende lähedaste ning tervishoiu ja spordi valdkonna laiemaks toetamiseks - Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutusel soetada taastusravi seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Võru linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel. Veteranikuu kulmineerub 23. aprillil Tallinnas Vabaduse platsil toimuval Veteranirockiga. Sinilillejooksude info ja registreerumine SIIN Kõik veteranikuu sündmused ning ajakava on leitav SIIT Heategevus Sinilillekampaania Heategevus ← Eelmine Hea meeskond innustab ning loob positiivsust igal õppusel Järgmine → Naiskodukaitsjad pidasid keskkogu ja esitlesid uut aastaraamatut „Anname au!“ algas täna Sinilillejooksu ja perepäevaga kevadiselt soojas Pärnus.

„Anname au!“ algas täna Sinilillejooksu ja perepäevaga kevadiselt soojas Pärnus.

6. aprillil 2019

Täna avati Pärnus kuues Sinilillekampaania “Anname au!”, millega kutsutakse Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetamiseks kandma sinilillemärki. Tänavu kevadel kogutakse annetusi veteranide, nende lähedaste ning tervishoiu ja spordi valdkonna laiemaks toetamiseks - Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutusel soetada taastusravi seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Võru linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel. Veteranikuu kulmineerub 23. aprillil Tallinnas Vabaduse platsil toimuval Veteranirockiga.

Juba kuuendat aastat panustavad “Anname au!” kampaania läbiviimisesse ka sajad naiskodukaitsjad, kes tänasest 30. aprillini aitavad kõikjal Eestis Sinilille märkide ja käepaelade müügiga annetusi koguda.

 

“Olen südamest liigutatud, nähes naiskodukaitsjate järjepidevat pühendumist ja entusiasmi korraldada veteranide toetuseks vabast tahtest lugematul hulgal üritusi ning levitada sinilillesõnumeid igas väiksemaski Eestimaa paigas,” sõnas Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming avaüritusel.

 

„Anname au!“ algas täna Sinilillejooksu ja perepäevaga kevadiselt soojas Pärnus.
Foto: Katri Lindau

Kampaania avati tänavu Pärnus, kus peeti ka kevade esimene Sinilillejooks. Perepäev algas kell 11.00 Pärnus, Endla teatri esisel platsil kaitseväe orkestri ajateenijate rokkbändi “Kitarripatarei” esinemisega. Kaitseliit ja Eestis viibivate liitlasvägede esindajad olid tutvumiseks üles pannud oma tehnika, samuti tutvustavasid oma tegevust politsei, päästeamet ja paljud teised organisatsioonid, pakuti sõdurisuppi ning sooja teed.

 

Iga Sinilille märk, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti, on unikaalne käsitöö. Kampaania vältel on lisaks Pärnu Sinilillejooksule võimalik osaleda jooksudel Tartus, Tallinnas, Brüsselis ja Kopenhaagenis ning esmakordselt ka Narvas.

 

Veteranikuu kulmineerub 23. aprillil veteranipäeva tähistamisega Tallinnas Vabaduse väljakul toimuva Veteranirockiga, kus astuvad üles Tanel Padar, Elephants from Neptune, Pedigree, Pööriöö ja ajateenijate bänd Kitarripatarei.

 

Sinilille märke ja käepaelu saab soetada ka Selveri ja Coopi kauplustest ning Stockmanni kaubamajast, Apollo raamatupoodidest, valitud ESPAK ehitusmaterjalikauplustest, R-kioskitest, Circle K teenindusjaamadest, Estravel reisibüroodest, Tallinna Lennujaamast, MyFitness spordiklubidest, T-pileti kassadest Tallinna ja Tartu bussijaamadest ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt.

 

Sinilillekampaaniat viib läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega. Oma panusega aitavad kampaania õnnestumisele kaasa Kaitseministeerium, Kaitsevägi, Eesti Kaitseväe Veteranid MTÜ, Milrem LCM, Threod Systems, BAE Systems, Nord Arms, Printwise, SEBE, Elisa, Tele2, Telia, Smarten Logistics, Itella Estonia, Swedbank ja Tallinna Kesklinna Valitsus.

 

Sinilillejooksude info ja registreerumine SIIN

Kõik veteranikuu sündmused ning ajakava on leitav SIIT

FastLion CMS

„Anname au!“ algas täna

„Anname au!“ algas täna

Juba kuuendat aastat panustavad “Anname au!” kampaania läbiviimisesse ka sajad naiskodukaitsjad, kes tänasest 30 aprillini aitavad kõikjal Eestis Sinilille märkide ja käepaelade müügiga annetusi koguda Täna avati Pärnus kuues Sinilillekampaania “Anname au!”, millega kutsutakse Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetamiseks kandma sinilillemärki. Tänavu kevadel kogutakse annetusi veteranide, nende lähedaste ning tervishoiu ja spordi valdkonna laiemaks toetamiseks - Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutusel soetada taastusravi seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Võru linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel. Veteranikuu kulmineerub 23. aprillil Tallinnas Vabaduse platsil toimuval Veteranirockiga.

„Anname au!“ algas täna Sinilillejooksu ja perepäevaga kevadiselt soojas Pärnus.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse