Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega Riigikogu esimehest Ene Ergmast sai eilsest Naiskodukaitse Tartu ringkonna Tamme jaoskonna toetajaliige. Foto: Urmas Nõgu ← Eelmine "Jänes, Jänes Karule" ehk Põhjakonn 2012 Järgmine → Simunas skooris Jõgeva Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega

Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega

20. sept. 2012

Riigikogu esimehest Ene Ergmast sai eilsest Naiskodukaitse Tartu ringkonna Tamme jaoskonna toetajaliige.


Proua Ergma osales septembri alguses Tartus Naiskodukaitse aastapäeval, kus ta pidas saalitäiele naiskodukaitsjatele sütitava kõne. Ta mainis oma kõnes, et on naiskodukaitsjaid kõige rohkem imetlenud Võidupüha paraadil.

 

Järgmisel aastal on proua Ergmal võimalus ka ise Naiskodukaitse ridades marssida, kuna palava aplausi saatel anti proua Ergmale üle liitumisavaldus, mille ta kohe ära täitis.

 

Naiskodukaitse on üle-eestiline vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna  arengusse läbi Kaitseliidu toetamise, kodanike harimise ning isamaaliste traditsioonide hoidmise. Juulikuu seisuga on Naiskodukaitses 1768 liiget.

 

Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega
Pr Ergma Naiskodukaitse aastapäeval liitumisavaldust täitmas. Foto: Urmas Nõgu

FastLion CMS

Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega

Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega

Proua Ergma osales septembri alguses Tartus Naiskodukaitse aastapäeval, kus ta pidas saalitäiele naiskodukaitsjatele sütitava kõne Ta mainis oma kõnes, et on naiskodukaitsjaid kõige rohkem imetlenud Võidupüha paraadil Riigikogu esimehest Ene Ergmast sai eilsest Naiskodukaitse Tartu ringkonna Tamme jaoskonna toetajaliige.

Ene Ergma liitus Naiskodukaitsega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse