Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis 22. aprillil toimus Jõhvis taas kindral Tõnissonile pühendatud perepäev. Esindatud olid nii Kaitseliit, Naiskodukaitse, Noored Kotkad kui ka Kodutütred. Sinilillekampaania ← Eelmine Ohutushoid meis ja meie ümber Järgmine → Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas Alutaguse naised Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Ave Paavo 23. aprillil 2017

22. aprillil toimus Jõhvis taas kindral Tõnissonile pühendatud perepäev. Esindatud olid nii Kaitseliit, Naiskodukaitse, Noored Kotkad kui ka Kodutütred.

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Naiskodukaitse oli taas väljas kahe telgiga. Ühes neist tutvustati Naiskodukaitse tegevust, korraldati arvamismänge, lastel oli võimalik joonistada jne. Naiskodukaitse aitab oma tegevuse ja hoiakutega kaasa turvalisema elukeskkonna loomisele. Seetõttu tutvustati perepäeval ka vajalikke esmaabi võtteid.

Heategevuskampaania „Anname au!“ raames oli võimalik soetada sinilillemärki, millega toetatakse Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane. Sel aastal  aitab sinilillesümboolika müügist kogutav tulu lisaks muudele projektidele soetada ka  Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale invalifti basseini pääsuks.

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Teises telgis said tublid osalejad nautida kohapeal valmistatud pannkooke moosiga.  Kuigi päike paistis, oli õhk veel jahe. Sooja andis aga kuum õunamahla-piparmündijook.

Laval oli võimalik jälgida erinevate esinejate etteasteid.  Päeva lõpuks esines Mait Maltis poegadega. 

Kontserdi järel autasustati kindral Tõnissoni mälestusjooksul ja militaarrännakul osalenuid. Militaarrännakul osalejaid oli üle 120, kelle hulgas lausa kolm kindralit. Raja läbis ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming. 

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis
Foto: Ave Paavo. Tantsugrupis ka ringkonna naiskodukaitsjad.

FastLion CMS

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Naiskodukaitse oli taas väljas kahe telgiga Ühes neist tutvustati Naiskodukaitse tegevust, korraldati arvamismänge, lastel oli võimalik joonistada jne 22. aprillil toimus Jõhvis taas kindral Tõnissonile pühendatud perepäev. Esindatud olid nii Kaitseliit, Naiskodukaitse, Noored Kotkad kui ka Kodutütred.

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse