Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased ja head külalised! Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased Mul on hea meel tervitada teid Kaitseliidu Viru maleva 97. ja Naiskodukaitse Viru ringkonna 18. aastapäeva puhul! Soovin teile meeleolukat aastapäevapidu! PALJU ÕNNE MEILE KÕIGILE! Inna Läll Naiskodukaitse Viru ringkonna esinaine ← Eelmine otse hiiumaalt Järgmine → Aasta naiskodukaitsja nominent Lea Matusorg: See võib kõlada pateetiliselt, aga ma tõesti armastan oma isamaad! Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased ja head külalised!

Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased ja head külalised!

Inna Läll 20. nov. 2015

Mul on hea meel tervitada teid Kaitseliidu Viru maleva 97. ja Naiskodukaitse Viru ringkonna 18. aastapäeva puhul!

Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased ja head külalised!

Tahan rääkida teile sellest, mis on mulle täna oluline.

Me elame kiiresti muutuvas maailmas. Paraku ei ole muutused alati positiivsed, uudiseid vaadates või lugedes tundub, et keskaeg on 21.sajandisse sisse trüginud. Elu on huvitav- aga mõnikord mitte just meeldival moel. Materjaalne maailm –asjad- kaotab oma väärtust.

 

 

 

Mis ei kaota väärtust- need on inimesed meie kõrval. Kaaslased meie ümber annavad  KL ja NKK elule ja tegevusele oma näo. Poleks organisatsiooni, kui poleks inimesi, kes on nõus oma panustama oma vaba aega vabatahtlikule tegevusele, õppima ja õpetama, organiseerima ning  tegutsema.

Armsad Viru naised!

Naiskodukaitsjale ei ole oluline vanus või eriala, välimus või elukutse. Tähtis on südamest tulev tahe osaleda Naiskodukaitse tegevuses ja anda oma võimetekohane panus vabatahtlikuna.

Tänan teid, kallid naiskodukaitsjad, kes te oma palgatöö,  laste ja perede kõrvalt olete võtnud aega, et osaleda NKK töös.

Üheskoos olete see jõud, mis liigutab mägesid. Töö, mida teete, on hindamatu.

Oled see, keda oodatakse,
kelle juures on külmaga soe,
kelle jaoks pole miski liig raske,
kelle käsi on alati toeks.

Tänan ka meie peresid, kes on meid toetanud ja aidanud, ilma tugeva „tagalata“ poleks võimalik rahulikult kodust eemal olla. Aitähh teile, kes te olete meid igati aidanud! (Võite kallistada oma ligiolevaid pereliikmeid).

 

Soovin teile meeleolukat aastapäevapidu!

 

PALJU ÕNNE MEILE KÕIGILE!

 

Inna Läll

Naiskodukaitse Viru ringkonna esinaine

 

← Eelmine
otse hiiumaalt

FastLion CMS

Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased

Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased

Tahan rääkida teile sellest, mis on mulle täna oluline Me elame kiiresti muutuvas maailmas Mul on hea meel tervitada teid Kaitseliidu Viru maleva 97. ja Naiskodukaitse Viru ringkonna 18. aastapäeva puhul!

Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased ja head külalised!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse