Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aqva Spaa Ööjooks kutsub meeleolukale sõdurijooksule Aqva Spaa Ööjooks kutsub MTÜ Rakvere Maratonil, Aqva Spaal ja Rakvere linnal on hea meel kutsuda kaitseväe ja kaitseliidu liikmeid Eesti suurimale meeskonnaüritusele – 10. 06. 2011 toimuvale rahvusvahelisele tervisespordiüritusele “Aqva Spaa Ööjooks”. ← Eelmine Viru naised toitlustasid ligi poolt tuhandet abiturienti Järgmine → Viru-Nigula talgutel jagus naiskodukaitsjaid mitmele objektile Aqva Spaa Ööjooks kutsub meeleolukale sõdurijooksule

Aqva Spaa Ööjooks kutsub meeleolukale sõdurijooksule

Kristel Kitsing 6. mail 2011

MTÜ Rakvere Maratonil, Aqva Spaal ja Rakvere linnal on hea meel kutsuda kaitseväe ja kaitseliidu liikmeid Eesti suurimale meeskonnaüritusele – 10.06.2011 toimuvale rahvusvahelisele tervisespordiüritusele “Aqva Spaa Ööjooks”.

Aqva Spaa Ööjooks kutsub meeleolukale sõdurijooksule

Rakvere on vaimult tõeliselt suur linn. Siin on toimunud SUMO maailmameistrivõistlused juunioritele ja täiskasvanutele, unikaalsed Meeste Tantsupeod ja erilised Punk Laulupeod. Samuti Eesti Meistrivõistlused kergejõustikus ja BigBank kuldliiga finaal 2010. aastal. Ka sel korral alistab Tarva linn ja Virumaa tõmbekeskus uusi kõrgusi.

 

2011. aastal, Rakvere Linnapäevade raames muutub Rakvere jooksu poolmaratoni linnaks. “Aqva Spaa Ööjooks” hõlmab endas nii poolmaratoni kui 10 ja 5 km distantse. Lustida saavad jooksjad, sörkijad, kepikõndijad ja käijad. Päevasel ajal toimuvad meeleolukad laste jooksud.

 

Kaitseväe ja Kaitseliidu ning selle eriorganisatsioonide liikmed saavad sõdurijooksule erinevatel distantsidel registreerida 50% soodustusega.

Süsteemi on tekitatud allahindluskood: *isamaa*. Allahindluskoodi saab sisestada registreerumisvormis ning see tagab 50% hinnasoodustuse (kehtib kõikide distantside peale).

 

Soovituslik on malevad ja väeosad koondada ja grupina registreerida, et tagada lihtsus.

 

Olgu ööjooks võistlemiseks või lihtsalt hea enesetunde saavutamiseks – elamuse ja võrdse energialaengu saavad kõik.

 

Ühisstart Rakvere linna Keskväljakult, rock lava, red bulli kiirendaja, DJ puldid, osalejate jaoks lukustatud Rakvere linn, mitu tuhat startijat ja suurel hulgal pealtvaatajaid. See on parim meeskonnaüritus Teie kollektiivile.

 

Kiire ja mugav grupi registreerimine: www.eestimartaton.ee.

 

Ettevõtmisega toetakse tervislikke eluviise ning aktiivset ja õnnelikku inimest.

Aqva Spaa Ööjooks kutsub meeleolukale sõdurijooksule

FastLion CMS

Aqva Spaa Ööjooks kutsub

Aqva Spaa Ööjooks kutsub

Rakvere on vaimult tõeliselt suur linn Siin on toimunud SUMO maailmameistrivõistlused juunioritele ja täiskasvanutele, unikaalsed Meeste Tantsupeod ja erilised Punk Laulupeod MTÜ Rakvere Maratonil, Aqva Spaal ja Rakvere linnal on hea meel kutsuda kaitseväe ja kaitseliidu liikmeid Eesti suurimale meeskonnaüritusele – 10.06.2011 toimuvale rahvusvahelisele tervisespordiüritusele “Aqva Spaa Ööjooks”.

Aqva Spaa Ööjooks kutsub meeleolukale sõdurijooksule

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse