Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aitasime päästa elusid! Aitasime päästa elusid! Viimsi ja Männiku jaoskonna naised käisid 15. märtsil verd annetamas. Oli neid, kes juba mõned aastad doonoriks olnud, kuid oli täiesti esimest korda doonoriks saanud vapraid Eesti naisi. Järgmine ühine vereloovutus on juba juunis ning ehk selleks ajaks on jälle uusi vereloovutajaid! Heategu tegemas ← Eelmine Ülevaade Harju ringkonnakogust Järgmine → Tordivalmistamise õpituba - tõeliselt magus päev! Aitasime päästa elusid!

Aitasime päästa elusid!

Helen Allas 17. märtsil 2012

Viimsi ja Männiku jaoskonna naised käisid 15.märtsil verd annetamas. Oli neid, kes juba mõned aastad doonoriks olnud, kuid oli täiesti esimest korda doonoriks saanud vapraid Eesti naisi.

Aitasime päästa elusid!
Veredoonorlus ehk elupäästev heategu!
Aitasime päästa elusid!
Reinika esimene vereloovutus

"Doonorlus sai minu jaoks uue vaatenurga. Ma polnud kunagi mõelnud, et tegelikult on see ju täitsa hädapärane asi. See on ju odavaim heategevus." kirjeldab Reinika Tatter oma esmakordset vereloovutuse kogemust. Esimest korda verd andnule antakse selle eest ka tänukiri ning iga doonor saab valida endale ka meelepärase meene tänutäheks. Reinika valis kruusi, millel oli kiri: "Doonor on riigikaitsja" - kas pole tabav?

 

Doonorlus on ohutu, lihtne ja see ei võta palju aega. Samas on see nii hädavajalik ning elutähtis! Verd ei saa toota kunstlikult. Tasub mõelda, et verd võib vajada ootamatult ka meie lähedane või me ise. Jään lootma, et kunagi elame ühiskonnas kui kõik terved ja doonoriks sobivad inimesed seda ka teevad. Järgmine ühine vereloovutus on juba juunis ning ehk selleks ajaks on jälle uusi vereloovutajaid!

Aitasime päästa elusid!
Heategu tegemas

FastLion CMS

Aitasime päästa elusid!

Aitasime päästa elusid!

Veredoonorlus ehk elupäästev heategu! Reinika esimene vereloovutus "Doonorlus sai minu jaoks uue vaatenurga Ma polnud kunagi mõelnud, et tegelikult on see ju täitsa hädapärane asi Viimsi ja Männiku jaoskonna naised käisid 15.märtsil verd annetamas. Oli neid, kes juba mõned aastad doonoriks olnud, kuid oli täiesti esimest korda doonoriks saanud vapraid Eesti naisi.

Aitasime päästa elusid!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse