Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatkal Admiral Johan Pitka mälestuseks Kose naiskodukaitse liikmed ja Noored Kotkad kogunesid viiendat korda iga-aastasele admiral Johan Pitka mäletuseks korraldatud matkale Järvamaal, mis algas Jalgsemalt ja lõppes Peetris. Osales neli naiskosukaitsjat, kaks noorkotkast ja üks kaitseliitlane. Kokku oli matkajaid 500 ringis. Väsinud, kuid rõõmsad matkalised ← Eelmine Kiire abi päästab elu Järgmine → Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine Harju ringkonnas Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatkal

Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatkal

Marge Ulm 20. veebr. 2012

Kose naiskodukaitse liikmed ja Noored Kotkad kogunesid viiendat korda iga-aastasele admiral Johan Pitka mäletuseks korraldatud matkale Järvamaal, mis algas Jalgsemalt ja lõppes Peetris. Osales neli naiskosukaitsjat, kaks noorkotkast ja üks kaitseliitlane. Kokku oli matkajaid 500 ringis.

Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatkal
Meie vaprad osalejad tormi ja tuisku trotsides

20 km matk toimus väga rasketes ilmastikutingimustes. Ilm oli tuisune ja tuuline. Poolel teel pakkusid kenad Järvamaa naiskodukaitsjad meile sooja teed ja pirukat, mis mõjus väga kosutavalt. Viimased 7 km panid meie vastupidavuse proovile, kuid alla me ei andnud ja lõpetasime matka edukalt. Rännak lõppes sooja hernesupiga. Kõik olid väga väsinud, aga rahul. Lubasime, et ka järgmisel aastal võtame rahvamatkast kindlasti osa.

Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatkal
Väsinud, kuid rõõmsad matkalised

FastLion CMS

Admiral Johan Pitka mälestuseks

Admiral Johan Pitka mälestuseks

Meie vaprad osalejad tormi ja tuisku trotsides 20 km matk toimus väga rasketes ilmastikutingimustes Ilm oli tuisune ja tuuline Kose naiskodukaitse liikmed ja Noored Kotkad kogunesid viiendat korda iga-aastasele admiral Johan Pitka mäletuseks korraldatud matkale Järvamaal, mis algas Jalgsemalt ja lõppes Peetris. Osales neli naiskosukaitsjat, kaks noorkotkast ja üks kaitseliitlane. Kokku oli matkajaid 500 ringis.

Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatkal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse