Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts Aasta algus - jaanuar, Esimesed kolm kuud on saanud ajalooks, mil toimusid üldkoosolekud, ringkonnakogu, erinevad õppe- ja pidupäevad ning osaleti ka õppusel. Järgnevalt lühike tagasivaade. ← Eelmine Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" kandidaat on Merje Mälton Järgmine → Metsaoskuste õpe koos kodutütardega Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts

Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts

Kadriina Krüüts 6. aprillil 2024

Esimesed kolm kuud on saanud ajalooks, mil toimusid üldkoosolekud, ringkonnakogu, erinevad õppe- ja pidupäevad ning osaleti ka õppusel. Järgnevalt lühike tagasivaade.

Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts
2023. aasta parimate väljakuulutamise pidulik üritus

Uus aasta algas kursuste ja väljaõppega, tehti ettevalmistusi üldkoosolekuteks ja juba kuu lõpus pidas Narva jaoskond üldkoosolekut. Osaleti nii Jõhvi vabastamise 105. aastapäeva kui ka Alutaguse maleva pealiku vahetamise rivistusel. 2023. aasta parimate väljakuulutamise pidulikul üritusel särasid Alutaguse aasta parimaks naiskodukaitsjaks valitud Merje Mälton, samuti Alutaguse 2023. aasta parimaks noortejuhiks valitud Veronika Kaldma. Kuu lõppes evakuatsioonirühmade õppepäevaga. 

Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts
24.02.2024 IisakuFoto: Alutaguse vald

Veebruaris toimusid Lüganuse ja Jõhvi jaoskonna üldkoosolekud. Jõhvi jaoskonna esinaisel Katrin Hannovil sai 3 aastat täis ning uueks esinaiseks valiti Signe Asper. Esmakordselt toimus ka Jõhvi jaoskonna bowlinguturniir. Esindatud olime õppusel „Terav Ora“ ja  Järvamaal toimunud J.Pitka rahvamatkal. Narvas kohtusid naiskodukaitsjad kaitseministriga. Eesti Vabariigi 106. aastapäeva tähistati pidulikult üle ringkonna. Peale pidupäeva toimus toitlustusgrupi täiendõpe, kus õpetati sushit tegema, toidu kogust arvutama ja peeti ka toitlustusgrupi koosolek. Kuu lõppes ajaloogrupi koosolekuga, kus tutvustati edaspidiseid plaane. 

 

Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts
NATO aastapäev Jõhvis

Märts algas Talvekotka toitlustamisega ja toimus Avinurme jaoskonna üldkoosolek. Osaleti evakuatsioonirühmade baaskursusel. 16.märtsil toimus aasta tähtsaim  sündmus - ringkonnakogu. Vaadati tagasi eelmisele aastale ja seati plaane selleks aastaks. Kohal olid kõikide jaoskondade kõik esindajad. Ajalooliseks teeb selle päeva auliikme valimine. Alates 16.märtsist on ringkonnakogu otsusega nr 1 Alutaguse ringkonna auliikmeks valitud ühel häälel Iive Rohtla. Iive on kandnud Avinurme jaoskonna asutajaliige ja panustanud ringkonna juhtimisse esinaisena 9 aastat ehk kolm valimisaega järjest. Ta on pikaajaline välitoitlustuse korraldaja ja eestvedaja. Tema käe all on toitlustuse baasoskusi omandanud mitme rühma jagu naisi. Iive on oma ajatute oskustega meile väärtuslik tugi ja eeskuju. Valiti uus ringkonnajuhatuse liige kolmeks aastaks - Anneli Lepp Jõhvi jaoskonnast.  Asendusliikmeks valiti Katrin Smirnova Narva jaoskonnast. Revisjonikomisjoni liikmetes muutust ei toimunud, aga uue asendusliikmena on taustal valmis Silvi Sirelpuu Avinurme jaoskonnast. Õhtul tähistati  peoga Toilas Alutaguse maleva 34.sünnipäeva. Kuu lõpus panid naised end proovile Scoutsrännakul.  Kvartal lõppes NATO aastapäeva üritustega Jõhvis ja Sillamäel, mille raames naiskodukaitsjad tutvustasid huvilistele organisatsiooni.

FastLion CMS

Aasta algus - jaanuar,

Aasta algus - jaanuar,

2023 aasta parimate väljakuulutamise pidulik üritus Uus aasta algas kursuste ja väljaõppega, tehti ettevalmistusi üldkoosolekuteks ja juba kuu lõpus pid as Narva jaoskond üldkoosolekut Esimesed kolm kuud on saanud ajalooks, mil toimusid üldkoosolekud, ringkonnakogu, erinevad õppe- ja pidupäevad ning osaleti ka õppusel. Järgnevalt lühike tagasivaade.

Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse