Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Anname au!“ 2017 Võrumaal „Anname au!“ 2017 Võrumaal Tänavu 6. -30. aprillil leidis juba neljandat aastat aset MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel üle-eestiline sinilillekampaania „Anname au!“. koormusmatk teisiti Järgmine → Võrumaa naised on väge täis „Anname au!“ 2017 Võrumaal

„Anname au!“ 2017 Võrumaal

Karme Hain 10. mail 2017


Tänavu 6.-30. aprillil leidis juba neljandat aastat aset MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel üle-eestiline sinilillekampaania „Anname au!“.

„Anname au!“ 2017 Võrumaal
Foto: Võru Linnavalitsus
„Anname au!“ 2017 Võrumaal
Foto: Võru Linnavalitsus

 

 

Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna naised käisid sel aastal sinililli pakkumas kohalikes omavalitsustes, Võhadu Maraton stardis, Kagukeskuse sünnipäeva üritusel ja linnaorienteerumisel. Lisaks olid lilled müügis koolides, raamatukogus, noortekeskuses, polikliinikus ja liikmete enda töökohtades. Võrumaa ringkond kogus tänavu heategevuskampaaniaga 1079 eurot. Üle-eestiliselt annetusena kogunenud summa oli aprillikuu viimase nädala eel 60 000 eurot, kuid täpne summa selgub lähiaja jooksul ja seda saab jälgida kodulehelt www.annameau.ee . Täname oma liikmeid panuse eest ja samuti kõiki toetussümboli soetanud inimesi.

 

Sinilill, kui toetussümbol loodi 2013. aastal esimeseks veteranipäevaks (23. aprill), mille valisid välja veteranid ise. Sinilille ostmise ja kandmisega kampaania ajal näitad, et toetad ja tunnustad Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane, kes on aastast 1995 osalenud rahvusvahelistel sõjalistel operatsioonidel või kes on saanud vigastada teenistuses olles Eestis. Selle aasta müügist kogutav tulu aitab lisaks vigastatud veteranide toetamisele rajada Haapsalu rannapromenaadile liikumispuudega inimestele välitrena¾ööride ala, soetada Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale invalift basseini pääsuks ja toetada MTÜ Peaasjad tegevust. Igal kevadel kogutakse kampaaniaga raha uue eesmärgi heaks.

 

„Anname au!“ 2017 Võrumaal
Foto: Maie Vumba - Võhandu Maraton start 22.04. hommikul kell 07:00

FastLion CMS

„Anname au!“ 2017 Võrumaal

„Anname au!“ 2017 Võrumaal

Foto: Võru Linnavalitsus Foto: Võru Linnavalitsus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna naised käisid sel aastal sinililli pakkumas kohalikes omavalitsustes, Võhadu Maraton stardis, Kagukeskuse sünnipäeva üritusel ja linnaorienteerumisel Lisaks olid lilled müügis koolides, raamatukogus, noortekeskuses, polikliinikus ja liikmete enda töökohtades Tänavu 6.-30. aprillil leidis juba neljandat aastat aset MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel üle-eestiline sinilillekampaania „Anname au!“.

„Anname au!“ 2017 Võrumaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse