Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja kala¹nikov Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja Märjamaa naiskodukaitsjad osalesid kuu algul traditsiooniliselt kohalikul mälumängul, mis oli meeleolukas nagu ikka ja ka tulemustelt nagu ikka (kuigi peale esimest poolaega oli Naiskodukaitse võistkond lausa esikolmikus). Mälumängimiseni! ← Eelmine Seiklusterohke nädalavahetus Side- ja staabi erialavõistlusel Järgmine → Tõhusad tellised ja põrutavad pusled Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja kala¹nikov

Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja kala¹nikov

Nele Pernits 8. okt. 2015

Märjamaa naiskodukaitsjad osalesid kuu algul traditsiooniliselt kohalikul mälumängul, mis oli meeleolukas nagu ikka ja ka tulemustelt nagu ikka (kuigi peale esimest poolaega oli Naiskodukaitse võistkond lausa esikolmikus).

Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja kala¹nikov
Tradistsioonilne võistkonna selfie.

Tuleb tunnistada, et küsimusi oli seekord nii üsna lihtsaid, kui ka üsna raskeid. Kas teie näiteks teate, millises riigis voolab Doonau kõige pikemalt või millisel spordialal võisteldakse Ryder Cupil. Viimase kohta võin vihjata, et hobustega ei ole sel midagi pistmist nagu meie juhtusime arvama.

 

Kas uue või ülekorratud teadmisena olgu siinkohal öeldud, et Tallinnas asus Heinaturg vabaduse väljakul ning eesti sportlastest jäädvustati esimesena filmilindile Georg Lurich.

 

Kõige põnevam küsimus, mille vastuseks samovari pakkusime ning mille õiget vastust kuuldes tuli jälle endale käega vastu laupa lüüa, kõlas: Kunstnik Safonov ütles: „Kogu maailmas tuntakse Venemaad nelja sümboli järgi, milleks on vodka, matrjoška, kalamari ja ….“. Õige vastuse leiate käesoleva loo pealkirjast.

Mälumängimiseni!

FastLion CMS

Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja

Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja

Tradistsioonilne võistkonna selfie Tuleb tunnistada, et küsimusi oli seekord nii üsna lihtsaid, kui ka üsna raskeid Märjamaa naiskodukaitsjad osalesid kuu algul traditsiooniliselt kohalikul mälumängul, mis oli meeleolukas nagu ikka ja ka tulemustelt nagu ikka (kuigi peale esimest poolaega oli Naiskodukaitse võistkond lausa esikolmikus).

Vodka, matrjo¹ka, kalamari ja kala¹nikov

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse