Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru ringkond kasvas uue jaoskonna võrra Viru ringkond kasvas uue 7. aprillil viidi Viru- Nigulas läbi uue jaoskonna asutamiskoosolek, kus asus tegutsema kümme uut tegevliiget. Perekeskne organisatsioon: Jaak Lepik- Viru-Nigula rümaülem ja tütar Liina Lepik- uue jaoskonna esinaine ← Eelmine Lüganusel tähistatakse Naiskodukaitse mälestuspäeva Järgmine → 16 000 naist ei saanud eksida Viru ringkond kasvas uue jaoskonna võrra

Viru ringkond kasvas uue jaoskonna võrra

K. Kitsing

7. aprillil viidi Viru- Nigulas läbi uue jaoskonna asutamiskoosolek, kus asus tegutsema kümme uut tegevliiget.

"Rühmapealiku aastatepikkune kihutustöö on end kuhjaga ära tasunud," sõnas Liina Lepik uue jaoskonna esinaisena.

Lisaks jaoskonna esinaisele pandi asutamiskoosolekul paika aseesinaine ja juhatus ning revisjonikomisjoni koosseis. Arutati aasta tööplaani ja kaardistati üritusi, millel lähima poole aasta jooksul osaleda.

Koosolekul osalesid ka kohaliku Kaitseliidu rühma esindajad, kes on ise palju selleks teinud, et Viru-Nigula naised Naiskodukaitsesse astuksid ja oma jaoskonna looksid.

Kaitseliidu rühm on Viru-Nigulas olnud juba alates 1994. aastast. Nüüd astusid nende meeste naised-tütred Naiskodukaitsesse. Naiskodukaitse on Kaitseliidu eriorganisatsioon, mille peamine eesmärk on toetada Kaitseliitu.

"Senikaua olid naised oma kaitseliitlastest abikaasadele-elukaaslastele-vendadele koduseks toetuseks. Nüüd aga saavad nad oma toetust pakkuda ka väljaspool kodu," rääkis Liina Lepik.

Jaoskonna asutamise mõte sai hoo sisse peale Kaitseliidu Viru maleva pealiku kapten Rudolf Jeeseri jaanuari külaskäiku, mil viidi läbi teabepäev allüksustes.

Viru-Nigula kandis on varem tegutsenud Kunda-Malla, Pada ja Kalvi jaoskonnad ning nende mälestamiseks taasasutati kohalikul initsiatiivil uus Viru-Nigula jaoskond. Seni on Viru ringkonna all tegutsenud Rakvere ja Tapa jaoskonnad.
 
Viru ringkond kasvas uue jaoskonna võrra
Perekeskne organisatsioon: Jaak Lepik- Viru-Nigula rümaülem ja tütar Liina Lepik- uue jaoskonna esinaine

FastLion CMS

Viru ringkond kasvas uue

Viru ringkond kasvas uue

"Rühmapealiku aastatepikkune kihutustöö on end kuhjaga ära tasunud," sõnas Liina Lepik uue jaoskonna esinaisena Lisaks jaoskonna esinaisele pandi asutamiskoosolekul paika aseesinaine ja juhatus ning revisjonikomisjoni koosseis 7. aprillil viidi Viru- Nigulas läbi uue jaoskonna asutamiskoosolek, kus asus tegutsema kümme uut tegevliiget.

Viru ringkond kasvas uue jaoskonna võrra

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse