Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Veel 10 päeva saab hääletada oma lemmikpildi poolt Veel 10 päeva saab Naiskodukaitse fotokonkurss "Eesti naise uskumatud tegemised" on lõpule lähenemas! Juuli lõpuni saab hinnata konkursile laekunud pilte, mida on ühtekokku 265. Lisaks on tulemas veel üllatuspreemiad! ← Eelmine Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha Järgmine → Suur Lugude Kogumine Veel 10 päeva saab hääletada oma lemmikpildi poolt

Veel 10 päeva saab hääletada oma lemmikpildi poolt

20. juulil 2010

Naiskodukaitse fotokonkurss "Eesti naise uskumatud tegemised" on lõpule lähenemas! Juuli lõpuni saab hinnata konkursile laekunud pilte, mida on ühtekokku 265.

Pilte saab hinnata konkursi kodulehel http://konkurss.naiskodukaitse.ee. Iga hindaja saab anda ühest viieni hinde igale pildile (kõrgeim hinne on 5).

Auhinnatud saavad ¾ürii poolt valitud I, II ja III koht, ergutuspreemia ja parim pilt Naiskodukaitse tegevusest. Publiku poolt kõrgeimalt hinnatud pildi autor saab publikupreemia. Lisaks on tulemas veel üllatuspreemiad!
Järgmine →
Suur Lugude Kogumine

FastLion CMS

Veel 10 päeva saab

Veel 10 päeva saab

Pilte saab hinnata konkursi kodulehel http://konkurss naiskodukaitse Naiskodukaitse fotokonkurss "Eesti naise uskumatud tegemised" on lõpule lähenemas! Juuli lõpuni saab hinnata konkursile laekunud pilte, mida on ühtekokku 265.

Veel 10 päeva saab hääletada oma lemmikpildi poolt

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse