Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame tekstiile Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame Ukraina abistamine igal võimalikul moel, ka siin Eestis toimetades, on jätkuvalt vajalik. Kevadel oli üks esimesi varjevõrkude punumise töötubade algatajaid Naiskodukaitse Saku jaoskond. Vähem kui pooleteise kuuga saadeti Ukrainasse peaaegu 600 ruutmeetrit varjevõrke, kaasates sellega üle 120 kohaliku kogukonna vabatahtliku. Nagu on alljärgnevas varjevõrkude punumise kaudseid mõjusid kajastavas artiklis kokku võetud - ainuüksi Sakus säästeti sellega 55 kilo tekstiilijäätmeid, mis muidu oleksid jõudnud prügimäele või põletamisele. Varjevõrkude punumine Sakus ← Eelmine Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast Järgmine → Suurõppusel KILP osaleb viis evakuatsioonimeeskonda Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame tekstiile

Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame tekstiile

16. sept. 2022

Ukraina abistamine igal võimalikul moel, ka siin Eestis toimetades, on jätkuvalt vajalik. Kevadel oli üks esimesi varjevõrkude punumise töötubade algatajaid Naiskodukaitse Saku jaoskond. Vähem kui pooleteise kuuga saadeti Ukrainasse peaaegu 600 ruutmeetrit varjevõrke, kaasates sellega üle 120 kohaliku kogukonna vabatahtliku. Nagu on alljärgnevas varjevõrkude punumise kaudseid mõjusid kajastavas artiklis kokku võetud - ainuüksi Sakus säästeti sellega 55 kilo tekstiilijäätmeid, mis muidu oleksid jõudnud prügimäele või põletamisele.

Eili Erg, üks Saku varjevõrkude töötoa koordinaatoreid, tõdes: „Rõivajäätmete sorteerimine hiiglaslikus, kevadiselt jahedas laohoones, vinnates 7 meetri kõrguselt alla 200-liitriseid prügikotte, andis kõvasti mõtlemisainet. Kui palju ja kui kergekäeliselt me Eestis rõivaid ära viskame.-.. Sellele mõeldes on seda südantsoojendav tunda, et rõivajäätmetele saab anda uue kasutusvõimaluse - inimelude säästmiseks sõjatandril. Palju rõõmu tegid inimesed, kes tulid koduste vanade kangastega otse töötuppa“.

 

Aitan kaitsta! Facebook’i lehel leiab üle Eesti täna tegutsevaid varjevõrkude töötubasid, kus käed külge panna. Nende hulgas on ka need, kus kohaliku kogukonna vabatahtlikku panust Ukraina aitamisse koordineerivad Naiskodukaitse jaoskonnad erinevais Eesti paigus.

 

Loe ingliskeelset artiklit varjevõrkude punumise kaudsete mõjude kohta Linkedin-ist.

Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame tekstiile
Varjevõrkude punumine Sakus

FastLion CMS

Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame

Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame

Eili Erg, üks Saku varjevõrkude töötoa koordinaatoreid, tõdes: „Rõivajäätmete sorteerimine hiiglaslikus, kevadiselt jahedas laohoones, vinnates 7 meetri kõrguselt alla 200-liitriseid prügikotte, andis kõvasti mõtlemisainet Kui palju ja kui kergekäeliselt me Eestis rõivaid ära viskame Ukraina abistamine igal võimalikul moel, ka siin Eestis toimetades, on jätkuvalt vajalik. Kevadel oli üks esimesi varjevõrkude punumise töötubade algatajaid Naiskodukaitse Saku jaoskond. Vähem kui pooleteise kuuga saadeti Ukrainasse peaaegu 600 ruutmeetrit varjevõrke, kaasates sellega üle 120 kohaliku kogukonna vabatahtliku. Nagu on alljärgnevas varjevõrkude punumise kaudseid mõjusid kajastavas artiklis kokku võetud - ainuüksi Sakus säästeti sellega 55 kilo tekstiilijäätmeid, mis muidu oleksid jõudnud prügimäele või põletamisele.

Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame tekstiile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse