Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vändra naised aiakohvikute päeval Vändra naised aiakohvikute päeval Kui aiakohvikute päeva toimumine välja kuulutati, otsustasid ka Vändra jaoskonna naised üritusel kaasa lüüa, ikka eesmärgiga organisatsiooni tutvustada, kogukonda kaasata ja nö "pildil" olla. sünnipäeva Vändra naised aiakohvikute päeval

Vändra naised aiakohvikute päeval

Pille Lehtemaa, Vändra jaoskond 17. augustil 2021

Kui aiakohvikute päeva toimumine välja kuulutati, otsustasid ka Vändra jaoskonna naised üritusel kaasa lüüa, ikka eesmärgiga organisatsiooni tutvustada, kogukonda kaasata ja nö "pildil" olla.

Vändra naised aiakohvikute päeval
Foto: Leiu Lepik

Vändra jaoskonna naised näitasid end 08. augustil Vändra aiakohvikute päeval erinevas riietuses ja tutvustasid oma mitmekülgseid oskusi. Tutvustati ka mängu ja äppi „Ole valmis!“ ning ohutushoiu maja maketti. 

Noortele innustust andes said kaasatud kohaliku rühma kodutütred, kes julgelt jagasid flaiereid, õhupalle, tegid soovijatele camo pulgaga näomaalinguid ning müüsid õnneloosi. Kaitseliidu esindajad püstitasid telgi ja laotasid vajaliku sõdurikraami kõigile huvilistele vaatamiseks ning katsumiseks.

Meie Sõdurikodu kohvik jäi silma paljudele kohalikele, kes panustasid ja austasid meid oma kohalolekuga. Tore oli näha meie kohvikus naeratavat vallavanemat Jane Metsa ning valla kultuuri- ja spordiosakonna inimesi, kes tulid kingitusega. Kingikotist tulid välja põlled kirjaga Aiakohvikute päev.

Ühiselt panustatud suur tahe ja oskused olid selle ettevõtmise edu võtmeks. 

 

Vändra naised aiakohvikute päeval
Foto: Leiu Lepik

FastLion CMS

Vändra naised aiakohvikute päeval

Vändra naised aiakohvikute päeval

Foto: Leiu Lepik Vändra jaoskonna naised näitasid end 08 augustil Vändra aiakohvikute päeval erinevas riietuses ja tutvustasid oma mitmekülgseid oskusi Kui aiakohvikute päeva toimumine välja kuulutati, otsustasid ka Vändra jaoskonna naised üritusel kaasa lüüa, ikka eesmärgiga organisatsiooni tutvustada, kogukonda kaasata ja nö "pildil" olla.

Vändra naised aiakohvikute päeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse