Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul Harju ringkonna kõikide jaoskondade esindajad kogunesid reede õhtul Võsule juhtide õppepäevale. Peale mõnusat tervitamist ja kohvitamist alustasime tõsise tööga. ee/Naiskodukaitse_oppe-_ja_puhkekesku_26 Foto: Aita Viigi Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Tormituuled, tormituuled Järgmine → Keila linna päev Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul

Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul

Aita Viigi 8. mail 2017

Harju ringkonna kõikide jaoskondade esindajad kogunesid reede õhtul Võsule juhtide õppepäevale. Peale mõnusat tervitamist ja kohvitamist alustasime tõsise tööga.

Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul
Foto: Angelina Oblikas

Programm oli muljetavaldav, jagati  palju infot ja kogemusi. Arutlesime dokumentatsiooni üle ja kuidas saaks paremini toimima näiteks NKK liikmekaartide tellimise. Kõikide erialagruppide juhid või nende esindajad esitasid aruanded oma gruppide tegevusest ja eesootavatest väljakutsetest. Vahepeale mahtus maitsev õhtusöök  ja peale seda jätkus juttu vormikandmise teemadel.

 

Edasi oli väga tõsine arutelu mentorlusest ning arenguvestlusest. Leidsime, et need on väga vajalikud nii uutele liikmetele, kui ka juba pikemat aega organisatsioonis olnud naistele, kuid pole siiski nii hästi käima läinud. Ehk on vajalik sellel suunal veel rohkem koolitusi läbi viia.

 

Lõpuks, peale südaööd sai esimene koolituspäev läbi. Meie tuba sättis ennast küll kohe magama, sest maja oli veel päris talvekülm ja pugesime kiiresti tekkide alla sooja.

 

Hommikul ärkasime mõnusa kohvilõhna peale ja ka päike säras aknast sisse ning linnulaulu saatel alustasime uut päeva. Siinkohal palavad tervitused kokkadele (Lea ja Larissa), kes vahetpidamata head ja paremat ette andsid.

 

Kirgi küttis uue aktiivsustabeli tutvustus, mida esitles Koidu Kask. Eks iga jaoskond on juba mingi oma tabeli teinud ja ka erinevaid variante katsetanud, nüüd hakkame proovima ühist ringkonna tabeli täitmist.

 

Lana Toomvap tutvustas õppimise põhimõtteid ja võimalusi kaitseliidus ja Veronika Isbergiga arutlesime NKK põhisõnumite edastamist avalikkusele. Et me saaksime ise ka ühtemoodi aru, kuidas oma organisatsiooni tutvustada. Pille Veitmaa rääkis juhtide ja liikmete vahelisest suhtlemisest, mis võiks olla veelgi hoolivam, julgustav ja innustav.

 

Ja meie ühiseks grupitööks oli õueala ja maja koristamine. Oli ju see nädalavahetus ka „Teeme ära“ kampaania ja päikese käes oli lausa lust muru riisuda. Enne kojusõitu peatusime korraks mere ääres ja nautisime mõnusat kevadilma.

 

Oli väga tore töine kokkusaamine. Minul oli meeldiv tutvuda teiste jaoskondade juhtide ja liikmetega ning osa saada nende kogemustest erinevatel erialadel.

 

Tore, et  on olemas  Naiskodukaitse õppe- ja puhkekeskus Võsul. See on väga kaunis koht, kuhu saab ka lihtsalt puhkama minna, kiiretest tegemistest aja maha võtta.

Lähemalt http://www.naiskodukaitse.ee/Naiskodukaitse_oppe-_ja_puhkekesku_26

Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul
Foto: Aita Viigi
Järgmine →
Keila linna päev

FastLion CMS

Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul

Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul

Foto: Angelina Oblikas Programm oli muljetavaldav, jagati palju infot ja kogemusi Arutlesime dokumentatsiooni üle ja kuidas saaks paremini toimima näiteks NKK liikmekaartide tellimise Harju ringkonna kõikide jaoskondade esindajad kogunesid reede õhtul Võsule juhtide õppepäevale. Peale mõnusat tervitamist ja kohvitamist alustasime tõsise tööga.

Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse