Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vabariiklikud laskevõistlused 2006 Pärnus Vabariiklikud laskevõistlused 2006 Pärnus 4. juunil 2006 toimus Pärnu Raba tänava lasketiirus Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus, millest võttis seekord osa koguni kaks võistkonda Tallinnast. Laskesport Võistlused ← Eelmine Mälestuspäev Järgmine → Tallinna ringkonna õppepäevad Võsul Vabariiklikud laskevõistlused 2006 Pärnus

Vabariiklikud laskevõistlused 2006 Pärnus

Kersti Tammekunn, Tallinna ringkonna aseesinaine 4. juunil 2006

4. juunil 2006 toimus Pärnu Raba tänava lasketiirus Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus, millest võttis seekord osa koguni kaks võistkonda Tallinnast.

2005. aasta esikohta läks kaitsma võistkond koosseisus Karin Muru, Milana Neemelaid, Inna Turu ja Lemme Berkis. Teine võistkond – Sirle Baldesport, Kadi Kalbin, Kersti Tammekunn ja Margit Karu – koosnes veidi kogenematutest laskjatest ning oli edasipääsu taganud Põhja piirkonna laskevõistluse kolmanda kohaga. Põhiliseks eesmärgiks oli siiski omandada kogemusi ning elavdada Tallinna ringkonna liikmete tegevust laskespordi alal. Treeningutel käis veel teisigi huvilisi, mis kindlustab loodetavasti tagalat järgmisteks võistlusteks.

Kuna individuaalarvestuse võistlus sportpüssi püstiharjutuses jäi ära, toimus võistlus ainult neljaliikmeliste võistkondade vahel, nii et iga liige võis osaleda ainult ühes harjutuses. Kavas oli spordipüstoli ringmärk ja sportpüssi kolm erinevat laskeasendit eraldi harjutusena (lamades, põlvelt, püsti). Harjutuse sooritamise üldaeg oli kolmkümmend minutit koos proovilaskudega ning igaüks tegi kümme võistluslasku. Paremuse arvestamisel summeeriti kõigi nelja võistleja tulemus.


Tallinna esimesel võistkonnal õnnestus seekord saavutada kolmas koht. Kõige paremini läks põlvelt laskeasendist lasknud Inna Turul, kes sai enda alal 83 punktiga esimese koha, väga hästi läks ka Karin Murul, kes saavutas püstolilaskmises 89 punktiga teise koha. Lemme Berkis laskis püstiasendis ja sai kuuenda koha ning Milana Neemalaid seitsmenda koha lamades. Üldkokkuvõttes teise koha saavutanud Valga võistkonnast lahutas Tallinna vaid viis punkti, suurem vahe oli sees aga esimeseks tulnud Alutagusega.

Tallinna teine võistkond esines ühtlaselt keskmisel tasemel. Nii põlvelt laskunud Kadi Kalbin, püstiasendist lasknud Sirle Baldesport kui ka püstolit lasknud Margit Karu saavutasid oma alal kümnenda koha. Lamades asendis tuli Kersti Tammekunn kolmandaks ning kokkuvõtte saavutati üheksas koht. Mõlemal võistlusalal kolme paremat võistlejat ja võistkonda autasustati diplomiga.

← Eelmine
Mälestuspäev

FastLion CMS

Vabariiklikud laskevõistlused 2006 Pärnus

Vabariiklikud laskevõistlused 2006 Pärnus

2005 aasta esikohta läks kaitsma võistkond koosseisus Karin Muru, Milana Neemelaid, Inna Turu ja Lemme Berkis 4. juunil 2006 toimus Pärnu Raba tänava lasketiirus Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus, millest võttis seekord osa koguni kaks võistkonda Tallinnast.

Vabariiklikud laskevõistlused 2006 Pärnus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse