Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel on abiks „Ole valmis“ mobiilirakendus Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel Naiskodukaitse lõi mobiilirakendusse „Ole valmis“ 24. veebruaril Tallinnas toimuva kaitseväe paraadi tarbeks eraldi alalehe, kuhu on koondatud paraadi mugavaks külastamiseks ja jälgimiseks vajalik info. Rakenduse saab tasuta alla laadida: ← Eelmine Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt hõbe-rinnamärgid Järgmine → Naiskodukaitsjad noppisid Eesti Meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises medaleid Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel on abiks „Ole valmis“ mobiilirakendus

Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel on abiks „Ole valmis“ mobiilirakendus

20. veebr. 2019

Naiskodukaitse lõi mobiilirakendusse „Ole valmis“ 24. veebruaril Tallinnas toimuva kaitseväe paraadi tarbeks eraldi alalehe, kuhu on koondatud paraadi mugavaks külastamiseks ja jälgimiseks vajalik info.

Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel on abiks „Ole valmis“ mobiilirakendus

Mobiilirakendusest leiab paraadi üldinfo, täpse ajakava, osalevate üksuste nimekirja ja paigutuse Vabaduse väljakul ning nende liikumisteekonna läbi linna.

 

„Meie mobiilirakendusest leiab eelkõige infot erinevates olukordades käitumiseks - näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi. Samas leidsime rakenduse abil võimaluse kogu paraadi kohta käiva info mugavalt ühte kohta koondamiseks, kust inimesed sellele mõne näpuvajutusega ligi pääsevad,“ ütles naiskodukukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks. Infot saab näiteks tule- ja veeohutuse, loodusõnnetuste, elutähtsate teenuste katkestuste, küberturvalisuse ja erinevate julgeolekuohtude kohta. Inimesed leiavad rakendusest ka nädalaseks iseseisvaks hakkamasaamiseks mõeldud koduste ning evakuatsioonivarude nimekirja ning rakendus võimaldab testida enda varustatuse taset. Lisaks on rakendusse koondatud erinevad kasulikud telefoninumbrid, millele saab keskkonnast otse helistada.

 

Rakenduses leiduv info on kokku koondatud paljude koostööpartnerite abiga, näiteks sisaldab see elanikkonnakaitse rakkerühma poolt kokkupandud käitumisjuhiseid ja mitmeid Päästeameti poolt väljaantud materjale.

 

Rakenduse saab tasuta alla laadida:

Hankige see Google Play poest

  Hankige see App Store poest poest

FastLion CMS

Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel

Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel

Mobiilirakendusest leiab paraadi üldinfo, täpse ajakava, osalevate üksuste nimekirja ja paigutuse Vabaduse väljakul ning nende liikumisteekonna läbi linna „Meie mobiilirakendusest leiab eelkõige infot erinevates olukordades käitumiseks - näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi Naiskodukaitse lõi mobiilirakendusse „Ole valmis“ 24. veebruaril Tallinnas toimuva kaitseväe paraadi tarbeks eraldi alalehe, kuhu on koondatud paraadi mugavaks külastamiseks ja jälgimiseks vajalik info.

Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel on abiks „Ole valmis“ mobiilirakendus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse