Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu 14. 12 õhtul leidis aset meie jaoskonna selle aasta viimane lõkkeõhtu. Sport ← Eelmine Mis on kirjas kindakirjas? Järgmine → Ohutushoiu kursuse instruktorite õppepäevad Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu

Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu

Janeli Ots 17. dets. 2016

14.12 õhtul leidis aset meie jaoskonna selle aasta viimane lõkkeõhtu.

Sõitsime naistega Jõulumäele, mis oma tulede ja lumiste suusaradadega tekitasid südames mõnusa jõulutunde. Sel korral nägime ära ka täiskuu, mis kargel õhtul end meile ikka mõned korrad näitas.

Jõulumäel oli Marje meile planeerinud väikese treeningu suusatreener Kadri käe all. Tegime suusa imitatsiooni trenni, kes meiega varem seda teinud, see teab. Suusatajad muidugi ei ...suutnud ära imestada, mida me suusaraja kõrval teeme kui võimalus päriselt suusatada (see võimalus tekib ju vaid mõnel kuul aastas). Aga meil on ju suusalaager ka veel ees! 

Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu
Autor: Janeli Ots

Kui trenn tehtud tuli kaloreid hakata taastama ja panime grilli käima. Millegipärast tekkis töötajatel hämming, kui küsisime grillimise võimalust. Kas keset detsembri kuud siis ei grillitagi? Grillvorstid, pirukad ja piparkoogid, selline sai meie jõululaud ja vaatamata külmale ilmale oli mõnus ja soe tunne Teiega seal tule ääres juttu ajada. Kopsud olid värsket õhku täis ja hea uni garanteeritud.

FastLion CMS

Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu

Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu

Sõitsime naistega Jõulumäele, mis oma tulede ja lumiste suusaradadega tekitasid südames mõnusa jõulutunde Sel korral nägime ära ka täiskuu, mis kargel õhtul end meile ikka mõned korrad näitas 14.12 õhtul leidis aset meie jaoskonna selle aasta viimane lõkkeõhtu.

Ülejõe jaoskonna jõulu lõkkeõhtu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse