Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ühiselt jooksurajal Ühiselt jooksurajal Imeline ilm, ülev meeleolu, innustuseks kõik ümberringi spordiriietes ja ootusärev naeratus näol - see oli tänavune Maijooks. Nagu igal aastal, jooksid tuhanded (kokku pea 15 000!) naist ühiselt 7km ringi alustades ja lõpetades Lauluväljakul. Ka Naiskodukaitse oli esindatud - nii käijate kui jooksjatega. See ongi Maijooks - ühine pingutamine, ikka ja alati parima tiimiga! Sport ← Eelmine Reis minevikuradadele Järgmine → Harju ringkond on kahe jaoskonna võrra rikkam! Ühiselt jooksurajal

Ühiselt jooksurajal

Liisi Kirch 20. mail 2019

Imeline ilm, ülev meeleolu, innustuseks kõik ümberringi spordiriietes ja ootusärev naeratus näol - see oli tänavune Maijooks. Nagu igal aastal, jooksid tuhanded (kokku pea 15 000!) naist ühiselt 7km ringi alustades ja lõpetades Lauluväljakul. Ka Naiskodukaitse oli esindatud - nii käijate kui jooksjatega.

Ühiselt jooksurajal
Harju ringkonna naised maijooksulFoto: Liina Gatski

NKK organisatsioon panustab tervisesporti ja innustab naisi tervislike eluviiside harrastamisele. Seega oligi suurepärane võimalus ühiselt NKK särkides rajale minna. Kedagi rajale ei jäeta ning meiesugused võimsad ja võimekad suudavad igaüks 7km ära kõndida või joosta. Finišis olid vaid rahulolevad näod, naerusuud ning hüüatused, kuidas järgmine aasta jälle! Ja ikka kiiremini, kõrgemale ja kaugemale - nagu mina sel aastal, teeme järgmine aasta ikka ja jälle oma tulemused üle! 

 

Natuke oli ikka murepilvi ka. Suurepärane päevitamisilm oli tegelikult jooksjale veidi piinav, nii nagu on seda alati ka kõik teised ettetulevad takistused - jala väänad ju ikka välja 3 päeva enne võistlust, lapsed jäävad haigeks, tööl on kiired ajad, mees otsib kevadisteks töödeks võimalusi ning pakub, et äkki Sa sel aastal ei lähe... Seda enam olime üheskoos uhked oma eneseületuste üle! Juba selle üle, et jõudsime üheskoos, NKK erivärvilised spordisärgid üll, Lauluväljakule kohale, tegime ühispildi ning siis pingutasime ühisele rahulolu nimel 7km palava päikese all. 

 

See ongi Maijooks - ühine pingutamine, ikka ja alati parima tiimiga!

FastLion CMS

Ühiselt jooksurajal

Ühiselt jooksurajal

Harju ringkonna naised maijooksul Foto: Liina Gatski NKK organisatsioon panustab tervisesporti ja innustab naisi tervislike eluviiside harrastamisele Seega oligi suurepärane võimalus ühiselt NKK särkides rajale minna Imeline ilm, ülev meeleolu, innustuseks kõik ümberringi spordiriietes ja ootusärev naeratus näol - see oli tänavune Maijooks. Nagu igal aastal, jooksid tuhanded (kokku pea 15 000!) naist ühiselt 7km ringi alustades ja lõpetades Lauluväljakul. Ka Naiskodukaitse oli esindatud - nii käijate kui jooksjatega.

Ühiselt jooksurajal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse