Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Turvalisus ennekõike! Turvalisus ennekõike! Harjumaa Naiskodukaitse liikmed osalesid 9. veebruaril Mustamäe Päästekeskuses igapäevaturvalisuse koolitusel. Koolitajaks oli Põhja päästekeskuse juhi asetäitja tuleohutusejärelevalve alal Ants Aguraiuja ning koolituse põhiteemaks tuleohutus. 02 kell 19 Järgmine → Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud Turvalisus ennekõike!

Turvalisus ennekõike!

Diana Mihkelsoo 13. veebr. 2013

Harjumaa Naiskodukaitse liikmed osalesid 9.veebruaril Mustamäe Päästekeskuses igapäevaturvalisuse koolitusel. Koolitajaks oli Põhja päästekeskuse juhi asetäitja tuleohutusejärelevalve alal Ants Aguraiuja ning koolituse põhiteemaks tuleohutus.

Turvalisus ennekõike!
Praktilised harjutused tulekustutiga
Turvalisus ennekõike!
.. ja enne seda loeng klassiruumis

Saime ülevaate päästeala struktuurist,   Eestis paiknevatest kutselistest ning vabatahtlikest päästekomandodest. Kordasime üle, kuidas tagada igapäevast tuleohutust ning mida teha juba puhkenud tulekahju korral.  Tulekustutitega ümberkäimist oli meil võimalus ka praktiliselt harjutada. Väga huvipakkuv oli nii naistele kui ka kaasasolnud laste jaoks ringkäik päästekomandos ning päästetehnika  tutvustus,  mille viis läbi Mustamäe päästekomando meeskonnavanem Artur Lauk.

 

Täname korraldajaid väga vajaliku ning põneva koolituse eest! Soovitame seda igale naiskodukaitsjale ning tegelikult igale kodanikule, loomaks turvalisem ja teadlikum ühiskond. Vaadake siis kodus ja töökohas tulekustutid üle ning kontrollige, kas oskate neid nõuetekohaselt kasutada!?

Turvalisus ennekõike!
Tehnika tekitas huvi nii väikestes kui suurtes

FastLion CMS

Turvalisus ennekõike!

Turvalisus ennekõike!

Praktilised harjutused tulekustutiga Harjumaa Naiskodukaitse liikmed osalesid 9.veebruaril Mustamäe Päästekeskuses igapäevaturvalisuse koolitusel. Koolitajaks oli Põhja päästekeskuse juhi asetäitja tuleohutusejärelevalve alal Ants Aguraiuja ning koolituse põhiteemaks tuleohutus.

Turvalisus ennekõike!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse