Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Trotsides tuult Trotsides tuult Jüripäev 23. aprill oli nii tuuline, et iilid suutsid lõhkuda Keila raudtee ülesõidukohal poomi, murtud okstest ja puudest rääkimata. Õnneks õhtuks tuul veidi vaibus ning Keila jaoskond sai vääriliselt tähistada Veteranipäeva ja Jüripäeva. ← Eelmine Hoolime südamest! Järgmine → Ühe algaja peakoka emotsioonid oma esimeselt metsatoitlustamisest õppusel HUNT15 Trotsides tuult

Trotsides tuult

Pille-Riin Moilanen 27. aprillil 2015

Jüripäev 23. aprill oli nii tuuline, et iilid suutsid lõhkuda Keila raudtee ülesõidukohal poomi, murtud okstest ja puudest rääkimata.

Õnneks õhtuks tuul veidi vaibus ning Keila jaoskond sai vääriliselt tähistada Veteranipäeva ja Jüripäeva.

Trotsides tuult
NKK Keila jsk liikmed peredega, Kodutütred ja Noored kotkad enne startifotod Aita Viigi
Trotsides tuult
NKK hoiab lippu kõrgelfotod Aita Viigi
Selleks korraldasime sportliku liikumistunni - Jüriöö Jalutuskäik. Naiskodukaitse pakkus kuuma teed ja külma morssi ning müüs usinalt sinililli.
Eesmärgiks oli tund aega liikuda omal valitud viisiil veteranide auks kandes sinililli.
 
Aitähh kõigile osalejatele!
 
Meie naiskodukaitsjate, kodutütarde ja noorte kotkastega liitusid ka Keila linna elanikud. Kokku oli 79 osalejat ning koos läbiti  joostes, jalutades, rattaga, rulluiskudel ja rulaga sõites 550 km.
← Eelmine
Hoolime südamest!

FastLion CMS

Trotsides tuult

Trotsides tuult

NKK Keila jsk liikmed peredega, Kodutütred ja Noored kotkad enne starti fotod Aita Viigi NKK hoiab lippu kõrgel fotod Aita Viigi Selleks korraldasime sportliku liikumistunni - Jüriöö Jalutuskäik Naiskodukaitse pakkus kuuma teed ja külma morssi ning müüs usinalt sinililli Jüripäev 23. aprill oli nii tuuline, et iilid suutsid lõhkuda Keila raudtee ülesõidukohal poomi, murtud okstest ja puudest rääkimata.Õnneks õhtuks tuul veidi vaibus ning Keila jaoskond sai vääriliselt tähistada Veteranipäeva ja Jüripäeva.

Trotsides tuult

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse