Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toimub staabiassistentide täiendkoolitus Toimub staabiassistentide täiendkoolitus Naiskodukaitse viib 27. -28. jaanuaril 2007 läbi täiendkoolituse staabiassistentidele. Koolitus on mõeldud staabiassistendi kursuse läbinud ning juba staabitööga kokku puutunud naiskodukaitsjatele. ← Eelmine Näitus „Õed Soome lahe kahelt kaldalt” Järgmine → Tartus õpiti käsitsema automaati AK- Toimub staabiassistentide täiendkoolitus

Toimub staabiassistentide täiendkoolitus

24. jaan. 2007

Naiskodukaitse viib 27.-28. jaanuaril 2007 läbi täiendkoolituse staabiassistentidele. Koolitus on mõeldud staabiassistendi kursuse läbinud ning juba staabitööga kokku puutunud naiskodukaitsjatele.

Staabiassistendid on kursis staabitöö ja -protseduuridega ning võimelised paljude staabitöös ette tulevate tegevuste korral abi osutama. Vastavaid oskusi lihvitakse ka käesoleval koolitusel. Koolituse läbiviijaks on Soome Sinibarettide esindaja Aki Kupiainen, kes muuhulgas on ka Naiskodukaitse Tallinna ringkonna toetajaliige.

Naiskodukaitse on staabiassistente koolitanud alates 2004 aastast, lisaks on meie liikmed sel alal väljaõpet saanud osaledes Rootsi Swedint'i poolt läbi viidavatel Rahvusvahelistel Staabiassistentide Kursustel. Muuhulgas on meie staabiassistendid rakendust leidnud suurõppusel "Kevadtorm", sõjalis-sportliku võistluse "Erna" staabis ning metsatulekahjude päästetöödel.
Toimub staabiassistentide täiendkoolitus
Pildil: Kursuse läbiviija Aki tööhoos.

FastLion CMS

Toimub staabiassistentide täiendkoolitus

Toimub staabiassistentide täiendkoolitus

Staabiassistendid on kursis staabitöö ja -protseduuridega ning võimelised paljude staabitöös ette tulevate tegevuste korral abi osutama Vastavaid oskusi lihvitakse ka käesoleval koolitusel Naiskodukaitse viib 27.-28. jaanuaril 2007 läbi täiendkoolituse staabiassistentidele. Koolitus on mõeldud staabiassistendi kursuse läbinud ning juba staabitööga kokku puutunud naiskodukaitsjatele.

Toimub staabiassistentide täiendkoolitus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse