Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Telgitagused kangelased Telgitagused kangelased Annely Koolmann, Krista Kiil ja Marit Antik käisid 19. aprillil Tallinna 21. Kooli 11. klassi õpilastele riigikaitsetunni raames Naiskodukaitset tutvustamas. Aitäh Janno Isatile meid oma tundi kutsumast! Foto: Marit Antik Foto: Marit Antik Avalikud suhted ← Eelmine Saarel tohterdamisoskusi lihvimas Järgmine → EV100: jupike kangast ka Tallinna ringkonna poolt Telgitagused kangelased

Telgitagused kangelased

21. aprillil 2017

Annely Koolmann, Krista Kiil ja Marit Antik käisid 19. aprillil Tallinna 21. Kooli 11. klassi õpilastele riigikaitsetunni raames Naiskodukaitset tutvustamas.

Saali kogunes umbes 40 õpilast. Tunni alguses saime teada, et enamik õpilasi oli mõistet „Naiskodukaitse“ kusagilt küll kuulnud, kuid sisust ja meie tegevusest ei olnud neil aimu. Annely Koolmann, kes oli peaesineja, rääkis nii Naiskodukaitse ajaloost kui ka meie tänapäevasest tegevusest ja missioonist. Marit ja Krista vürtsitasid ettekannet oma eredamate seikade ja kogemustega erinevatelt üritustelt ja Kaitseliidu õppustelt. Poolteist tundi möödus mõnusas õhkkonnas kiirelt. Noored olid tublid ja esitasid palju küsimusi. 

Telgitagused kangelased
Foto: Marit Antik
Telgitagused kangelased
Foto: Marit Antik

Riigikaitse tunni lõpus väitsid gümnasistid, et nende jaoks on väga suur üllatus, kui mitmekesiste ja paljude erinevate erialade ja valdkondadega Naiskodukaitse liikmed tegelevad. Noorte jaoks oli teema huvitav ja pani ehk nii mõnelgi tütarlapsel idanema mõtte Naiskodukaitsega liituda. Üks noormees sõnas, et temal tekkis huvi Kaitseliidu vastu. Parima komplimendi tegi noorhärra, kes nimetas naiskodukaitsjaid „telgitagusteks kangelasteks“.

 

Tunni lõpus tänasid noored meid üllatusliku aplausiga, mis südame soojaks tegi.

 

Aitäh Janno Isatile meid oma tundi kutsumast!

Telgitagused kangelased
Foto: Marit Antik
Telgitagused kangelased
Foto: Marit Antik

FastLion CMS

Telgitagused kangelased

Telgitagused kangelased

Saali kogunes umbes 40 õpilast Tunni alguses saime teada, et enamik õpilasi oli mõistet „Naiskodukaitse“ kusagilt küll kuulnud, kuid sisust ja meie tegevusest ei olnud neil aimu Annely Koolmann, Krista Kiil ja Marit Antik käisid 19. aprillil Tallinna 21. Kooli 11. klassi õpilastele riigikaitsetunni raames Naiskodukaitset tutvustamas.

Telgitagused kangelased

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse