Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegime ära meiegi Tegime ära meiegi 3. mail käisid ka Tallinna naiskodukaitsjad ja kodutütred ühise grupina „Teeme Ära 2008" koristustalgutel. Koristuspiirkonnaks oli Haabersti linnaosa. Heategevus ← Eelmine Naiskodukaitse osales Tammsaare pargis riigikaitse ja välispoliitika päeval Järgmine → NKK Koormusmatk võistleja silmade läbi Tegime ära meiegi teeme ära 2008

Tegime ära meiegi

Erle Eenmaa, akadeemiline jaoskond 8. mail 2008

3. mail käisid ka Tallinna naiskodukaitsjad ja kodutütred ühise grupina „Teeme Ära 2008" koristustalgutel. Koristuspiirkonnaks oli Haabersti linnaosa.

Tegime ära meiegi
Foto: Erle Eenmaa

Naiskodukaitsjad jagunesid kahte tiimi, kuid paljud ei saanud aga kohale tulla ja nii oli tiim nr 1 kahanenud vaid kuueliikmeliseks – kolm naiskodukaitsjat, kellest üks viimast päeva lapseootel, ja kolm kümneaastast kodutütart. Meie tiim saadeti Veskimetsa, Halla ja Tuuliku tänava ristile, kus me saime omale koristada teeäärse kraavi. Enne ei ole uskunudki, et ühest kraavis võib nii palju sodi välja tulla – raua- ja plastikutükid, kilekotid, pudelid, rehvid ja hulk tuvastamata esemeid. Mida kõike seal ka ei olnud! Mõni asi oli nii maa sisse kasvanud, et seda ei saanudki välja.

 

Koristasime natuke ka ühe nö heinamaa pealt, mida kasutati prügimäena ja lõkkeplatsina, kuid siis selgus, et see on eramaa ja sealt ei peaks me üldse koristama. Nii see prügila sinna maha jäigi. Kraavipervele oli aga keegi kaaskodanik toonud kilekottide viisi oma olmeprügi – söögipakendeid ja šampoonipudeleid ning mähkmeid! Mähkmeid korjasime nii meie kui meie kaasvõitlejad mitu suurt kotti täis. Ega see kõige meeldivam ei olnud ja sel hetkel oleks küll tahtnud sellele prügiomanikule otsa vaadata. Koristamise juures on aga alati positiivne pool see, et tulemus on silmaga nähtav ja tõesti sai ümbrus puhtamaks.
Tegime ära meiegi
Foto: Erle Eenmaa
Tegime ära meiegi
Foto: Erle Eenmaa
Väga vahva ja tänuväärt üritus oli. Ilm oli ilus, inimesed toredad ja tegusad. Korralduse pool oli samuti väga hea – jagati juhiseid ja anti süüa.
Meie tiimide organiseerimisel suur tänu Marilinile ja palju õnne ning jõudu uue ilmakodaniku kasvatamisel! Tänu ka kõigile tublidele naiskodukaitsjatele, kes koristamas või lipujaamades olid. Tegime ära meiegi.

FastLion CMS

Tegime ära meiegi

Tegime ära meiegi

Foto: Erle Eenmaa Naiskodukaitsjad jagunesid kahte tiimi, kuid paljud ei saanud aga kohale tulla ja nii oli tiim nr 1 kahanenud vaid kuueliikmeliseks – kolm naiskodukaitsjat, kellest üks viimast päeva lapseootel, ja kolm kümneaastast kodutütart Meie tiim saadeti Veskimetsa, Halla ja Tuuliku tänava ristile, kus me saime omale koristada teeäärse kraavi 3. mail käisid ka Tallinna naiskodukaitsjad ja kodutütred ühise grupina „Teeme Ära 2008" koristustalgutel. Koristuspiirkonnaks oli Haabersti linnaosa.

Tegime ära meiegi

teeme ära 2008
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse