Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu ringkond kutsub oma tegevusega tutvuma Tartu ringkond kutsub oma Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi avatud uste päevale teisipäeval, 18. septembril kell 19. 00 Tartus, Riia 12 (sissepääs Võru tänava poolt) ja kolmapäeval, 19. septembril kell 19 Elvas, kultuurikeskuse Sinilind kohvikus. aastapäevale pühendatud kirjandivõistluse võitjad selgunud Järgmine → Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta isa Tartu ringkond kutsub oma tegevusega tutvuma

Tartu ringkond kutsub oma tegevusega tutvuma

7. sept. 2007

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi avatud uste päevale teisipäeval, 18. septembril kell 19.00 Tartus, Riia 12 (sissepääs Võru tänava poolt) ja kolmapäeval, 19. septembril kell 19 Elvas, kultuurikeskuse Sinilind kohvikus.

Tartu ringkond kutsub oma tegevusega tutvuma
Külalistele näidatakse presentatsiooni Tartu ringkonnast, selle liikmetest ja tegevusest läbi aegade.
Naiskodukaitse liikmed räägivad oma elust ja tegemistest ning vastavad kõikvõimalikele küsimustele.
 

   Tartu ringkond on aegade algusest peale olnud Naiskodukaitse kantsiks. Uusi liikmeid liitub ringkonnaga aasta läbi. Sellegipoolest korraldatakse igal sügisel vahetult enne baasväljaõppe algust lahtiste uste päev, et kõik huvilised võiksid Naiskodukaitse tegemisi kaema tulla ja soovi korral organisatsiooniga liituda ning seejärel kohe baasteadmisi omandama hakata.
 
     Praegu on Tartu ringkonnas ümmarguselt sada tegevliiget ja kümmekond liikmekandidaati. 
      Naiskodukaitsjate elu põnevaks ja mitmekesiseks tegemisel on suur osa just liikmetel endil, kes pärinevad kõikvõimalikelt elualadelt. Ringkonnas on arste, müüjaid, kunstnikke, õpetajaid, ohtralt üliõpilasi ning isegi üks harfimängija. 
      Ka liikmete vanuseskaala on üsna lai: Naiskodukaitsesse võib astuda alates seitsmeteistkümnendast eluaastast ja soovi korral ikka kogu eluks. Seega tegutsevad ka Tartu ringkonnas gümnaasiumi õpilased kõrvuti küpses eas naisterahvastega.
 Kuna Naiskodukaitse tegevus on väga mitmekülgne, siis ei ole liikmete erinevad huvid ja vanusevahe siiani probleemiks osutunud. Võib tõepoolest öelda, et Naiskodukaitse pakub igaühele midagi.
Selleks aga, et teada saada, mida ta just Sulle pakkuda võiks, tuleb ise kohale tulla ja see välja uurida!
Tartu ringkond kutsub oma tegevusega tutvuma

FastLion CMS

Tartu ringkond kutsub oma

Tartu ringkond kutsub oma

Külalistele näidatakse presentatsiooni Tartu ringkonnast, selle liikmetest ja tegevusest läbi aegade Naiskodukaitse liikmed räägivad oma elust ja tegemistest ning vastavad kõikvõimalikele küsimustele Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi avatud uste päevale teisipäeval, 18. septembril kell 19.00 Tartus, Riia 12 (sissepääs Võru tänava poolt) ja kolmapäeval, 19. septembril kell 19 Elvas, kultuurikeskuse Sinilind kohvikus.

Tartu ringkond kutsub oma tegevusega tutvuma

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse