Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tänavusel paraadil marsib 61 naiskodukaitsjat Tänavusel paraadil marsib 61 Tänavusel Võidupüha paraadil on Naiskodukaitse rivis 61 naist Tartu, Põlva, Võru, Valga ja Järva ringkonnast. ← Eelmine Parimad said valitud! Järgmine → Suur pildiülevaade Võidupüha tähistamisest üle Eesti Tänavusel paraadil marsib 61 naiskodukaitsjat

Tänavusel paraadil marsib 61 naiskodukaitsjat

E. Sammelselg 20. juunil 2011

Tänavusel Võidupüha paraadil on Naiskodukaitse rivis 61 naist Tartu, Põlva, Võru, Valga ja Järva ringkonnast.

Tänavusel paraadil marsib 61 naiskodukaitsjat
Naiskodukaitse liputoimkond 2009. a paraadil Jõgeval. Foto: Eveli Sammelselg

Naiskodukaitse lippu kannab Eda Leola Tartu ringkonnast. Eda on Tartu ringkonna spordigrupi juht ja ringkonna juhatuse liige. Lipuohvitser on Anne Must ja lipu assistendid Nele Rajasaar ja Monika Adamson, kõik Tartu ringkonnast. Anne on staažikas Naiskodukaitse liige ja olnud lipuohvitser kolm korda.  Nele on Tamme jaoskonna aseesinaine, aktiivne koormusmatkadel ja sõjalis-sportlikel võistlustel osaleja. Monika on Tartu ringkonna üks esilaskureid ning samuti aktiivne tegevliige ja võistlustel käija.

 

Naiskodukaitse kompaniid juhib Tartu ringkonna esinaine Virge Prank-Vijard.

 

Tänavune Kaitseliidu korraldatav 20. Võidupüha paraad peetakse seekord Tartus. Võidupühal, 23. juunil kell 11 on Vabaduse puiesteel rivis üle 1100 inimese. Tartu kesklinna rivistuvad üles üksused kõikidest Kaitseliidu malevatest, Kaitseliidu koolist ning noorkotkad, naiskodukaitsjad ja kodutütred. Lisaks võib rivis näha ka Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste rühma ja Balti Kaitsekolledži lipumeeskonda.

 

Võidupüha pidustuste ajakava Tartus.

FastLion CMS

Tänavusel paraadil marsib 61

Tänavusel paraadil marsib 61

Naiskodukaitse liputoimkond 2009 a paraadil Jõgeval Tänavusel Võidupüha paraadil on Naiskodukaitse rivis 61 naist Tartu, Põlva, Võru, Valga ja Järva ringkonnast.

Tänavusel paraadil marsib 61 naiskodukaitsjat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse