Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse koormusmatk Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse Esmakordselt korraldab koormusmatka Naiskodukaitse Põlva ringkond koostöös Kaitseliidu Põlva malevaga. Registreerunud on 18 võistkonda kõigist 15-st Naiskodukaitse ringkonnast. Foto: Eesti Kaitsevägi ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistluse võidu viis taas koju Alutaguse ringkond Järgmine → Valga ringkond viis koju Naiskodukaitse koormusmatka kaksikvõidu Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse koormusmatk

Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse koormusmatk

1. mai 2015

Esmakordselt korraldab koormusmatka Naiskodukaitse Põlva ringkond koostöös Kaitseliidu Põlva malevaga. Registreerunud on 18 võistkonda kõigist 15-st Naiskodukaitse ringkonnast.

Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse koormusmatk
Naised koormusmatka rajal, Saaremaa 2014. Foto: Roman Kuznetsov

Neljaliikmelistel naiskondadel tuleb läbida linnulennult umbes 40 kilomeetri pikkune teekond, mille jooksul on vaja sooritada ülesandeid kontrollpunktides ja tassida kaasa kohustuslikku varustust.

 

Rajal olles tuleb lahendada erineva sisu ja raskusastmega ülesandeid ning samal ajal varjatult liikuda, et mitte sattuda vastutegevuse silma alla.

 

Naiskodukaitse koormusmatka eesmärgiks on läbi aastate olnud liikmete ühtsustunde ja aktiivsuse tõstmine, sõdurioskuste ja –teadmiste kontrollimine ning sportlike eluviiside propageerimine. Proovile pannakse ka naiste vastupidavus ja tähelepanelikkus ning kontrollitakse üldteadmisi näiteks looduse, ajaloo ja kultuuri alal.

 

Võistkonnad liiguvad 1. mai õhtust kuni 3. mai varahommikuni  Põlva, Kõlleste ja Vastse-Kuuste valla kaunites kohtades. Võitja naiskond saab taas võimaluse osaleda Admiral Pitka luurevõistlusel, mis sel aastal toimub Võrumaal.

 

Võistluse korraldamist toetavad ka erasektori koostööpartnerid „AS Lõuna Pagarid“ ning Räpina Paberivabrik.

 

Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse koormusmatk
2014. aasta koormusmatka II koha naised Valga ringkonnast Admiral Pitka luurevõistluse rajal (I koha saanud Saaremaa ei saanud kahjuks osaleda). Foto: Eesti Kaitsevägi

FastLion CMS

Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse

Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse

Naised koormusmatka rajal, Saaremaa 2014 Foto: Roman Kuznetsov Neljaliikmelistel naiskondadel tuleb läbida linnulennult umbes 40 kilomeetri pikkune teekond, mille jooksul on vaja sooritada ülesandeid kontrollpunktides ja tassida kaasa kohustuslikku varustust Esmakordselt korraldab koormusmatka Naiskodukaitse Põlva ringkond koostöös Kaitseliidu Põlva malevaga. Registreerunud on 18 võistkonda kõigist 15-st Naiskodukaitse ringkonnast.

Täna stardib Põlvamaal Naiskodukaitse koormusmatk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse