Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk Täna südaöösel läheb Jõgevamaalt Oonurmest rajale Naiskodukaitse koormusmatka esimene võistkond. Võistlusele registreerinud 16 naiskonna seast selgitatakse välja paremusjärjestus rajal saadud väiksema karistuspunktide summa põhjal. ← Eelmine Head mõtted on need, mis kasvatavad uusi mõtteid Järgmine → „Võitjad ei loobu ja loobujad ei võida!“ Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk

Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk

K. Kitsing 20. mail 2011

Täna südaöösel läheb Jõgevamaalt Oonurmest rajale Naiskodukaitse
koormusmatka esimene võistkond. Võistlusele registreerinud 16
naiskonna seast selgitatakse välja paremusjärjestus rajal saadud
väiksema karistuspunktide summa põhjal.

Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk
Viru naised Eel-ernal 2010

Võistlusele on end üles andnud 16 võistkonda, kellest esimine lastakse rajale Jõgevamaalt, Oonurmest täna südaöösel.Võistlejad lastakse rajale 10-minutiliste intervallidega.

Trassi pikkus on linnulennult 27 kilomeetrit. Neljaliikmelisel võistkonnal tuleb 40-45 kilomeetrine rada  läbida 15-ne tunniga.

Võistlejad saavad ennast proovile panna miinivälja ületamises, granaadiheites, esmaabi osutamises, käsitulirelvade tundmises, luueülesande ettekande tegemises, laskmises automaadist ja püstolist ning mitmetes üllatusülesannetes.

Võistkondade paremusjärjestus määratakse rajal saadud väiksema karistuspunktide summa põhjal.

Esimene võistkond ületab lõpujoone Kirna õppekeskuses, Jürikülas, Puurmani vallas 21. mail orienteeruvalt kell 18:30.

Peale võistluse läbimist ootab võistlejaid saun ja kosutav supp. Peale viimase võistkonna saabumist toimub autasustamine koos peolauga, kust võitja naiskond läheb koju karikaga.

Finišis pakuvad müügiks oma tooteid Greander kirjastus, Reservkorpus ja Gladius.

Naiskodukaitse üle-eestilist koormusmatka korraldab Naiskodukaitse Jõgeva ringkond koostöös Kaitseliidu Jõgeva maleva, noortekotkaste ja kodutütarde ning vabatahtlikega maleva võitlusgrupist.


Peakohtunikuks on n-srs Raimo Merilo Kaitseliidu Järva malevast. Lisaks n-srs Merilole on erinevates kontrollpunktides veel 11 Kaitseliidu Järva maleva kohtuniku.

Koormusmatka eesmärk on pakkuda naistele huvitavat ja mitmekülgset, võimeid ning oskusi nõudvat võistlust, propageerida füüsilist aktiivsust ning arendada organisatsiooni liikmete orienteerumis- ja sõjaliste ülesannete lahendamise oskuseid.

Varasemalt on Naiskodukaitse koormusmatka läbi viidud koos Eel-Ernaga. Sel aastal toimub koormusmatk üle aastate Eel-Ernast eraldi.

FastLion CMS

Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk

Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk

Viru naised Eel-ernal 2010 Võistlusele on end üles andnud 16 võistkonda, kellest esimine lastakse rajale Jõgevamaalt, Oonurmest täna südaöösel Võistlejad lastakse rajale 10-minutiliste intervallidega Täna südaöösel läheb Jõgevamaalt Oonurmest rajale Naiskodukaitsekoormusmatka esimene võistkond. Võistlusele registreerinud 16naiskonna seast selgitatakse välja paremusjärjestus rajal saadudväiksema karistuspunktide summa põhjal.

Täna stardib Naiskodukaitse koormusmatk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse