Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2017 Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Traditsiooniline laskevõistlus toimus juba viiendat aastat, osalejate hulgas oli nii "vanu kalu" kui ka neid, kes esimest korda lasketiiru jõudsid. V Jane Bond Foto: Kerstin Martmaa Laskesport Võistlused ← Eelmine Pühapäev panniga Järgmine → Armastusest isamaa vastu väliköögi peakokaks ja enamgi veel Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2017

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2017

9. nov. 2017

Traditsiooniline laskevõistlus toimus juba viiendat aastat, osalejate hulgas oli nii "vanu kalu" kui ka neid, kes esimest korda lasketiiru jõudsid.

3. novembri õhtul toimus Männiku lasketiirus Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond, millest võttis osa ligikaudu 20 ringkonna tegevliiget. Võisteldi sportpüssi ja elektroonilisse sihtmärki laskmises ning seda kahes "vanusekategoorias" ehk need, kes liitunud Naiskodukaitsega varem kui 2015. aastal, ja need, kes liitunud hiljem.


Nooremate liikmete kategooria tulemused:

I koht  Marit Viiding

II koht  Sille Tamm

III koht  Ulvi Jurno


Vanemate liikmete kategooria tulemused:

I koht  Sirle Baldesport-Märss (Jane Bondi tiitel viiendat aastat järjest!!)

II koht  Milana Neemelaid

III koht  Elisa Jakson

 

Osalejatele jagasid näpunäiteid ning häid sõnu meie laskeinstruktor Karin Muru ning lasketiiru juhataja Aavo Pekri, kes ootavad kõiki laskespordist huvitatud naiskodukaitsjaid lasketiiru trenni tegema.

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2017
V Jane BondFoto: Kerstin Martmaa
← Eelmine
Pühapäev panniga

FastLion CMS

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane

3 novembri õhtul toimus Männiku lasketiirus Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond, millest võttis osa ligikaudu 20 ringkonna tegevliiget Traditsiooniline laskevõistlus toimus juba viiendat aastat, osalejate hulgas oli nii "vanu kalu" kui ka neid, kes esimest korda lasketiiru jõudsid.

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2017

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse