Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2016 Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Traditsiooniline laskevõistlus toimus ühtekokku juba neljandat aastat ja sel aastal rekordosavõtjate tihedas konkurentsis. ← Eelmine Ka naiskodukaitsja oskab puhata! Järgmine → Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooksul Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2016

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2016

Kärt Praks, spordigrupi juht 3. okt. 2016

Traditsiooniline laskevõistlus toimus ühtekokku juba neljandat aastat ja sel aastal rekordosavõtjate tihedas konkurentsis.

Lasti kaks ringi püstolit 25-meetrises tiirus ning sportpüssi uhiuues Männiku sisetiirus. Võisteldi kahes nii-öelda vanusekategoorias ehk need, kes liitunud NKK-ga varem kui 2014. aastal ja need, kes liitunud hiljem.

 

Hiljem liitunute seast olid edukaimad Anu Asu Nõmme jaoskonnast (157 punkti), Tiina Veskioja Akadeemilisest jaoskonnast (145 punkti) ja Merily Tammeorg Sadama jaoskonnast (144 punkti). „Vanade kalade“ arvestuses võitis taaskord Sirle Baldesport-Märss 167 punktiga, olles sellega võitnud Jane Bondi tiitli neljandat aastat järjest. Teisel kohal oli Jette Karmin Nõmme jaoskonnast 145 punktiga ja kolmas Kaisa Albert Sadama jaoskonnast 124 punktiga.

 

Võistlusel said kõik laskmiste osas näpunäiteid tiiru juhatajalt Aavo Pekrilt, meie laskeinstruktorilt Karin Murult ja ka teistelt abivalmitelt instruktoritelt. Ühe "silma" said juurde kõik, kes kondiauruga kohale tulid.

 

 

 

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2016

FastLion CMS

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane

Lasti kaks ringi püstolit 25-meetrises tiirus ning sportpüssi uhiuues Männiku sisetiirus Võisteldi kahes nii-öelda vanusekategoorias ehk need, kes liitunud NKK-ga varem kui 2014 Traditsiooniline laskevõistlus toimus ühtekokku juba neljandat aastat ja sel aastal rekordosavõtjate tihedas konkurentsis.

Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2016

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse