Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna kodutütarde ja noorkotkaste lõbus vastlaliug Tallinna ringkonna kodutütarde ja Sellelgi aastal korraldas Naiskodukaitse Tallinna ringkond oma kodutütardele ja noorkotkastele toreda vastlapäeva, mis toimus 17. veebruaril Männiku lasketiirus. aastapäev Järgmine → Muusika jaoskonna mälestused - Leida Käbi Tallinna ringkonna kodutütarde ja noorkotkaste lõbus vastlaliug

Tallinna ringkonna kodutütarde ja noorkotkaste lõbus vastlaliug

Annika Rähni 26. veebr. 2013

Sellelgi aastal korraldas Naiskodukaitse Tallinna ringkond oma kodutütardele ja noorkotkastele toreda vastlapäeva, mis toimus 17. veebruaril Männiku lasketiirus.

Tallinna ringkonna kodutütarde ja noorkotkaste lõbus vastlaliug
Vastlaliug

Üritus algas piduliku rivistusega, millele järgnes osalejate nelja võistkonda jaotamine. Kõik võistkonnad said endale personaalse kohtuniku, kes nendega päeva vältel erinevatel võistlustel kaasas käis ja vajaduse korral nõustas. Rühmad valisid endale ise nime ning lõpuks võistlesid omavahel neli võistkonda: Mürsikud, Banaanid, ning päevale kohaselt, Vastlakuklid ja Hernesupp.

 

Esimeseks võistluseks oli soo ületamine: võistkond pidi paarikaupa läbima ette määratud vahemaa kasutades ainult vineerplaate, st jalad maad ei tohtinud puudutada. Oluline oli tiimitöö ning selle ülesande sooritamisega said väga hästi hakkama just väiksemad osavõtjad. Raja lõpus oli võistkondadel võimalus teenida lisapunkte visates tennisepalle ämbritesse.

Soo ületamise järel toimus õhupalliralli. Nimelt pidid võistkonnad läbima rohkete keerdude ja käänakutega raja, hoides samal ajal üksteise vahel kolme õhupalli neid kätega puudutamata. Enamik valis raja edukaks läbimiseks viisi, kus teineteisest hoiti kõvasti kinni, nii et pallid olid võistlejate vahele surutud ja ei pääsenud liikuma. Õhupalliralli ajal sai vahetatud palju kallistusi!

 

Kolmandas ülesandes mindi pesu kuivatama. Neljase võistkonna ülesandeks oli riputada pesunöörile kaks paari välivormi pükse kuue pesulõksuga. Keerukaks tegi võistluse see, et enne kui pesu kuivama sai riputada, tuli jõuda pesunöörini, mis asus umbes 7 meetri kaugusel stardist ning tee, mis selleni viis, oli kaetud põlvini ulatuva lumekihiga. Osalejad ei lasknud end sellest heidutada ja võistlus kujunes lõbusaks.

 

Kui pesu oli kuivamas, mindi tegema kauaoodatud vastlaliugu. Seegi läks võistluse alla ning võitjaks tuli see, kes sai kõige kiiremini kelguga mäest alla ja uuesti üles. Pärast heitlust jäid need, kes soovisid, veel liugu laskma ning ülejäänud  liikusid edasi lasketiiru püssidest kõmmutama. Õhkrelvadest lasti neljaliikmeliste võistkondadena ning võitjaks osutus tiim, kes kogus kõige rohkem silmi.

 

Päevakava viimaseks võistluseks oli orienteerumine. Rajale mindi jällegi neljaliikmeliste võistkondadega ning läbiti neli punkti. Igas punktis olid küsimused, millele õigesti vastates teeniti lisapunkte. Punktides oli näiteks selliseid küsimusi: "Kes on 2013. aasta lind?", "Millal õitseb sõnajalg?" ja "Kes on kodutütarde patroon?".

 

Pärast sündmustihedat päeva kostitati osalejaid jahimajakeses hernesupi ja vastlakuklitega. Söögi kõrvalt jagati välja tänukirjad ning kõik said tubli osalemise eest ka väikese meene. Tagasiside oli positiivne ning kõik jäid üritusega rahule.

 

 

 

FastLion CMS

Tallinna ringkonna kodutütarde ja

Tallinna ringkonna kodutütarde ja

Vastlaliug Üritus algas piduliku rivistusega, millele järgnes osalejate nelja võistkonda jaotamine Kõik võistkonnad said endale personaalse kohtuniku, kes nendega päeva vältel erinevatel võistlustel kaasas käis ja vajaduse korral nõustas Sellelgi aastal korraldas Naiskodukaitse Tallinna ringkond oma kodutütardele ja noorkotkastele toreda vastlapäeva, mis toimus 17. veebruaril Männiku lasketiirus.

Tallinna ringkonna kodutütarde ja noorkotkaste lõbus vastlaliug

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse