Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna juhatus Tallinna ringkonna juhatus Ringkonna instruktor Siret Niinepuu info tulekul Tallinna ringkonna juhatus

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonda juhib viieliikmeline juhatus.

'

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonna esinaine Anneli Looken

 

Sünniaeg: 1982

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, ärikorralduse bakalaureus

Töökoht: EV Välisministeerium

Naiskodukaitse liige alates: 2012

Senine tegevus Naiskodukaitses: Liitusin Naiskodukaitsega 2012. aasta kevadel ning sellest ajast saadik olen südame ja hingega sellesse organisatsiooni panustanud. Aastatel 2013-2014 olin Toompea jaoskonna juhatuses, 2015-2017 Sadama jaoskonna aseesinaine. Valisin erialagrupiks toitlustamise juba liitumisel ja 2017. aastal oli see grupp minu juhtida. Vabatahtliku instruktorina olen leidnud oma tee organisatsiooni panustamisse.
Naiskodukaitsest on saanud minu südameasi ning lisaks praktilistele ja igapäevaelus rakendatavatele oskustele olen siit ka palju sõpru leidnud.

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonna aseesinaine Triin Kravets

 

Sünniaeg: 1982

Haridus: Sisekaitseakadeemia rakenduskõrgharidus (halduskorraldus)

Töökoht: Sisekaitseakadeemia

Naiskodukaitse liige alates: 2005

Senine tegevus Naiskodukaitses: Sadama jaoskonna liige (al. 15.02.2018), Toompea jaoskonna liige 2005-2018 veebr; 2005.-2010.a -  jaoskonna esinaine, 2015.-2018. a - Tallinna ringkonna juhatuse liige. Erialagruppidest hetkel avalikes suhetes ja noortejuhtides, Kodutütarde Sadama rühma rühmavanem.

 

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonna juhatuse liige Aivi Murd-Murulauk

Sünniaeg: 1977
Haridus: Sotsiaal-Humanitaarinstituut, majandusõigus
Töökoht: CWT Estonia AS
Naiskodukaitse liige alates 2018. a
 
Senine tegevus Naiskodukaitses: Sadama jaoskonna liige alates septembrist 2018. Sadama jaoskonna revisjonikomisjoni liige 2019-2020, Sadama jaoskonna aseesinaine alates 2021. Tallinna ringkonna juhatuse asendusliige 2020-2021, ringkonna juhatuse liige alates 2022. Lisaks abistan oma võimete piires meditsiinigrupis ja evakuatsioonirühmas juhiabina.

 

Ringkonna juhatuse liige Kirstin Raudsepp

info tulekul

Ringkonna juhatuse liige Janika Praks

info tulekul

 

Tallinna ringkonna juhatus

****

 

Ringkonna instruktor Jaanika Kindlam

 

Sünniaeg: 1976

Töökoht: Naiskodukaitse Tallinna ringkonna instruktor

Naiskodukaitse liige alates: 2016

Senine tegevus Naiskodukaitses: NKKga liitusin 2016. aastal taasloodud Harku jaoskonnaga ja olin ka selle jaoskonna asutajaliige. 2017-2019. aastal kuulusin Harku jsk juhatusse ja 2019.-2020. aastal olin juhatuse asendusliige. Kuulun side- ja staabigruppi ning spordigruppi. 2017. aastal läbisin TSOBKkli ja olen koolitustelt saadud teadmisi käinud rakendamas HPÖ patrullvõistlustel.
Alates 2020. aasta märtsist olen Tallinna ringkonna instruktor. Olen osalenud ka kolm korda vabariigi aastapäeva paraadil, sest leian, et see on suur au ja privileeg esindada NKKd riigi kõige tähtsamal ja pidulikumal sündmusel.
NKK on andnud  mulle palju teadmisi riigikaitsest tervikuna ja valmistanud mind ette ka igapäevaelus ootamatutes olukordades toime tulema. Inimesed, kellega olen nende aastate jooksul kokku puutunud, on väga inspireerivad ja toetavad. Paljude naiskodukaitsjate pühendumus ning panus oma riigi toetamisele erineval viisil on imetlusväärne ja au on kuuluda sellesse seltskonda. Lisaks NKK tegemistele meeldib mul oma vaba aega sisustada joostes ja matkates ning erinevate radasid ja kohtasid avastades.

Ringkonna instruktor Siret Niinepuu

info tulekul

FastLion CMS

Tallinna ringkonna juhatus

Tallinna ringkonna juhatus

Ringkonda juhib viieliikmeline juhatus ' Ringkonna esinaine Anneli Looken Sünniaeg: 1982 Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, ärikorralduse bakalaureus Töökoht: EV Välisministeerium Naiskodukaitse liige alates: 2012 Senine tegevus Naiskodukaitses: Liitusin Naiskodukaitsega 2012

Tallinna ringkonna juhatus

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse