Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel Naiskodukaitse üleriigilistel tutvumisõhtutel tehakse esmalt ülevaade organisatsioonist kui tervikust ning seejärel jagatakse osalejad gruppidesse vastavalt sellele, millise ringkonnaga neil oleks huvi liituda. Räägitakse natuke organisatsiooni olemusest ja ülesandest ühiskonnast, erinevatest võimalustest panustada rahu ajal tegevusvaldkondades ning ka sõja korral, sealhulgas koostööst Kaitseliidu malevate ning kompaniidega. Kuna jaoskonnad suurenevad, siis võib tekkida juurde juhtide ja juhiabide kohti jaoskondades ← Eelmine Vestlustest, inimlikult Järgmine → Naiskodukaitse Tallinna ringkonna mälestuspäev viis naised Tondi sõjakooli Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel

Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel

Triin Ahveldt 2. märtsil 2022

Naiskodukaitse üleriigilistel tutvumisõhtutel tehakse esmalt ülevaade organisatsioonist kui tervikust ning seejärel jagatakse osalejad gruppidesse vastavalt sellele, millise ringkonnaga neil oleks huvi liituda. Räägitakse natuke organisatsiooni olemusest ja ülesandest ühiskonnast, erinevatest võimalustest panustada rahu ajal tegevusvaldkondades ning ka sõja korral, sealhulgas koostööst Kaitseliidu malevate ning kompaniidega.

Kuna Tallinn on Eesti suurim linn, siis on ka loomulik, et huvi Tallinna ringkonna vastu on erakordselt suur. Tallinna ringkonna huviliseks registeeris end viimastele üritustele 71 ja 103 huvilist, täna (02.03) õhtuks on registreerunuid 89, lisaks on 8. ja 9. märtsil tulemas veel täiendavad tutvumisüritused, kuhu on samuti suurt osavõttu oodata.

 

Selleks, et uued liikmed tunneksid end hoitu ja oodatuna, peame kõik natuke pingutama. Instruktorid, ringkonna juhatus ja jaoskondade juhatused tegutsevad liituda soovijatega kohtumiste ning liikmete vastuvõtmisega. Pingutame üheskoos, et võimalikult operatiivselt ja stressivabalt uue olukorraga hakkama saada. 

 

Kui inimene on juba vastu võetud, siis läheb aga vaja juba kõigi naiskodukaitsjate abi ja tuge. Lisaks ametlikele mentoritele sõltub meist igaühest see, kui hästi uued liikmed sisse elavad, kui kiirelt nad omale organisatsioonis koha leiavad ja pikemas perspektiivis, kui aktiivselt nad panustama asuvad. Loomulikult on neil palju küsimusi, millest mõne peale ei olegi ehk veel mõeldud, aga selline uus vaatenurk on organisatsiooni jaoks kindlasti väärtus.

 

Uute liikmete suurest huvist ja hulgast saavad kasu ka staa¾ikamad tegutsejad. Esiteks suureneb tõenäoliselt koolituste hulk, millest on võimalik osa võtta kas osaleja, vabatahtliku instruktori või instruktori abilisena. Lisaks saab end proovile panna ametlikus mentori rollis. Kuna jaoskonnad suurenevad, siis võib tekkida juurde juhtide ja juhiabide kohti jaoskondades

Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel

FastLion CMS

Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel

Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel

Kuna Tallinn on Eesti suurim linn, siis on ka loomulik, et huvi Tallinna ringkonna vastu on erakordselt suur Tallinna ringkonna huviliseks registeeris end viimastele üritustele 71 ja 103 huvilist, täna (02 Naiskodukaitse üleriigilistel tutvumisõhtutel tehakse esmalt ülevaade organisatsioonist kui tervikust ning seejärel jagatakse osalejad gruppidesse vastavalt sellele, millise ringkonnaga neil oleks huvi liituda. Räägitakse natuke organisatsiooni olemusest ja ülesandest ühiskonnast, erinevatest võimalustest panustada rahu ajal tegevusvaldkondades ning ka sõja korral, sealhulgas koostööst Kaitseliidu malevate ning kompaniidega.

Tallinna ringkond Naiskodukaitse tutvumisõhtutel

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse