Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva! Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva! Harju ringkonna naised kogunevad pühapäeval, 22. aprillil 2012 kell 11 Eesti Evangeelse Luteri Kiriku Kose Püha Nikolause kirikusse ning Keila Miikaeli kirikusse, et tähistada Naiskodukaitse mälestuspäeva. Oodatud on ka kõik teised! Tänu liikmeskonna kasvule ja mitme jaoskonna lisandumisele toimub sellel aastal esimest korda mälestuspäev kahes Harjumaa kirikus samal ajal. ← Eelmine Tordivalmistamise õpituba - tõeliselt magus päev! Järgmine → Kui sa tahad saavutada SUURT - pead alustama väikesest Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva!

Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva!

18. aprillil 2012

Harju ringkonna naised kogunevad pühapäeval, 22. aprillil 2012 kell 11 Eesti Evangeelse Luteri Kiriku Kose Püha Nikolause kirikusse ning Keila Miikaeli kirikusse, et tähistada Naiskodukaitse mälestuspäeva. Oodatud on ka kõik teised!
Tänu liikmeskonna kasvule ja mitme jaoskonna lisandumisele toimub sellel aastal esimest korda mälestuspäev kahes Harjumaa kirikus samal ajal.

Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva!
Uute liikmete pühaliku tõotuse andmine eelmisel mälestuspäeval.

Mälestuspäev Kose Püha Nikolause kirikus algab kell 11.00, kus viiakse läbi jumalateenistus. Lisaks pakub rõõmu Kose naiskoor Krõõt ning päeva teeb eriliseks Naiskodukaitse uute liikmete pühaliku tõotuse andmine. Peale jumalateenistust toimub vaba vestlusring kohvilauas ning Kose jaoskonna naised annavad lühiülevaate jaoskonna möödunud ja käesoleva aasta tegemistest-toimetamistest.

 

Mälestuspäev Keilas algab jumalteenistusega kell 11 ning lillede asetamisega Eesti Naise altarile (ainuke kogu Eestis). Peale jumalateenistust kirikus on ettevalmistatud väike kohvilaud Keila malevkonna uues (tagastatud) majas Keilas aadressil Aia 35. Keila Miikaeli kirikus on Naiskodukaitse mälestuspäeva tähistatud ka varasematel aastatel alates 2007. aastast.

 

Harju ringkonna mälestuspäeva tähistamise traditsioon sai alguse 1999. aastast, mil mälestamine toimus Paldiski kirikus. Mälestuspäevad on toimunud veel Kuusalu, Keila ja Nissi kirikus. Kose kirikus on mälestuspäevi tähistatud aastast 2002.

 

Naiskodukaitse mälestuspäev sai alguse 1998 Tartust, et mälestada neid naiskodukaitsjaid, kes 24. aprillil 1942 mõrvati Siberis Sosva surmalaagris. Päev on  mõeldud nende austamiseks, kes andsid oma elu Naiskodukaitse aadete nimel.

FastLion CMS

Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva!

Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva!

Uute liikmete pühaliku tõotuse andmine eelmisel mälestuspäeval Mälestuspäev Kose Püha Nikolause kirikus algab kell 11 Harju ringkonna naised kogunevad pühapäeval, 22. aprillil 2012 kell 11 Eesti Evangeelse Luteri Kiriku Kose Püha Nikolause kirikusse ning Keila Miikaeli kirikusse, et tähistada Naiskodukaitse mälestuspäeva. Oodatud on ka kõik teised! Tänu liikmeskonna kasvule ja mitme jaoskonna lisandumisele toimub sellel aastal esimest korda mälestuspäev kahes Harjumaa kirikus samal ajal.

Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse