Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Taas saab sinilillega veterane tunnustada Taas saab sinilillega veterane Eile algas Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel heategevuskampaania “Anname au!”, mis kutsub üles kandma sinilille rinnamärki Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks. Eelmisel kevadel üle ootuste edukaks osutunud kampaania kogub tänavu annetusi Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele vajaliku mobiilse kõnniroboti ostuks. com/annameauveteranidele Heategevus ← Eelmine Uued teadmised mentorite seminarilt Järgmine → Seitsmel Naiskodukaitse ringkonnal on uus esinaine Taas saab sinilillega veterane tunnustada

Taas saab sinilillega veterane tunnustada

Kadri Kütt, Sinilille heategevuskampaania koordinaator, 9. aprill 2015

Eile algas Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel heategevuskampaania “Anname au!”, mis kutsub üles kandma sinilille rinnamärki Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks. Eelmisel kevadel üle ootuste edukaks osutunud kampaania kogub tänavu annetusi Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele vajaliku mobiilse kõnniroboti ostuks.

Taas saab sinilillega veterane tunnustada
Naiskodukaitsjad müüsid kampaania avapäeval president Toomas-Hendrik Ilvesele sinilille.
“Sinilill on küll väike, aga võimas sümbol kõigi nende meeste ja naiste jaoks, kes on kodust kaugel välismissioonidel Eesti eest seisnud. Siiras rõõm on näha, kui täienduseks riigi ja liitlaste tunnustusele soovivad ka meie sõbrad, kolleegid ja teised sel lihtsal moel tänapäeva veteranidele oma lugupidamist väljendada,” ütles nooremveebel ja veteran Rasmus Penno Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingust. 
 
23. aprillil veteranipäeva tähistamisega tihedalt seotud kampaania kogus eelmisel aastal ligi 68 000 eurot sinilille rinnamärkide müügist Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravikliinikule uue kõnniabiseadme ostuks. 
 
“Lisaks sümboolsele toetusele soovime sinilille kampaaniaga muuta veel paremaks nii viga saanud veteranide kui teiste Eesti inimeste taastusravivõimalusi. Meil on heameel, et eelmise aasta kampaania tuludega soetatud seade on tänaseks aidanud kaasa juba ligi 100 inimese taastusravile,” lisas Rasmus Penno.
Taas saab sinilillega veterane tunnustada
 
Sel aastal aitab sinilille märkide ja teiste toodete ning annetustega kogutud tulu Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust kaasaegse mobiilse kõnniroboti soetamisel. Seade on vajalik nii vigastatud veteranidele kui teistele taastusravihaigla patsientidele raskete selja- ja peaaju kahjustuste ravis.
 
Iga sinilille märk on kordumatu käsitöö, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti. Kõikjal Eestis aitavad sinilille ideed ja märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Kampaania õnnestumisele aitab tänavu kaasa rida toetajapartnereid – Kaitseministeerium, SEBE, Selver, Rahva Raamat, Olerex, Itella, R-Kiosk, Tallinna Lennujaam, Estonian Air, Forum Cinemas, JCDecaux, Postimees, Tallinna Kesklinna Valitsus, Swedbank. 
 
Alates 9. aprillist kuni 3. maini saab sinilille märke osta ka kõigis Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, SEBE sinililledega märgistatud bussides, Olerexi tanklaketi teenindusjaamades, R-kioskis ja Tallinna Lennujaama müügiesindustes.

 

Täpsem info:

www.annameau.ee ja 
https://www.facebook.com/annameauveteranidele

FastLion CMS

Taas saab sinilillega veterane

Taas saab sinilillega veterane

Naiskodukaitsjad müüsid kampaania avapäeval president Toomas-Hendrik Ilvesele sinilille “Sinilill on küll väike, aga võimas sümbol kõigi nende meeste ja naiste jaoks, kes on kodust kaugel välismissioonidel Eesti eest seisnud Eile algas Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel heategevuskampaania “Anname au!”, mis kutsub üles kandma sinilille rinnamärki Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks. Eelmisel kevadel üle ootuste edukaks osutunud kampaania kogub tänavu annetusi Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele vajaliku mobiilse kõnniroboti ostuks.

Taas saab sinilillega veterane tunnustada

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse