Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Suured pisikeste aastapäevaaktusel Suured pisikeste aastapäevaaktusel Kaitseliidu Hiiumaa malevkond muutis mudilastel vabariigi aastapäeva pidulikumaks, aidates läbi viia Eesti vabariigi 95. aastapäeva aktust Kärdla lasteaias. Lasteaiapere kogunes saali, käes nii sini-must- valged kui ka Kärdla linna valge ja sinisega lipukesed. Suure riigilipu tõi saali kaitseliitlane Aadi Kaasik, kellele järgnesid pidulikus vormis naiskodukaitsjad Karin Rünkorg ja Ülle Vaga ning noorkotkas Kevin Saarnak ja kodutütar Lili Karukäpp koos noorteinstruktor Tuuli Karukäpaga. Nad teadsid juba, et medaleid antakse vaid väga tublidele inimestele! ← Eelmine Magus pühapäev Risti majas Järgmine → Meenutati maalt väevõimuga väljasaadetuid Suured pisikeste aastapäevaaktusel

Suured pisikeste aastapäevaaktusel

Helja Kaptein veebruar 2013

Kaitseliidu Hiiumaa malevkond muutis mudilastel vabariigi aastapäeva pidulikumaks, aidates läbi viia Eesti vabariigi 95. aastapäeva aktust Kärdla lasteaias. Lasteaiapere kogunes saali, käes nii sini-must- valged kui ka Kärdla linna valge ja sinisega lipukesed. Suure riigilipu tõi saali kaitseliitlane Aadi Kaasik, kellele järgnesid pidulikus vormis naiskodukaitsjad Karin Rünkorg ja Ülle Vaga ning noorkotkas Kevin Saarnak ja kodutütar Lili Karukäpp koos noorteinstruktor Tuuli Karukäpaga.

Suured pisikeste aastapäevaaktusel

Pärast hümni laulmist oli igal rühmal kas luuletus või laul kodust ja kodumaast. Sõna tervituseks ja enda tutvustuseks said ka külalised. Naiskodukaitsja ja Kärdla lasteaia õpetaja Pille Paulus rääkis, et nad kutsusid külalised, et meie väiksed lapsed suureks kasvades teaksid, kes on noored kotkad ja kodutütred. “See on ka uute teadmiste andmiseks õpetajatele, kes pole veel Kaitseliidust ega Naiskodukaitsest midagi kuulnud,” ütles Paulus.

 

“Teie olete veel väikesed ja teie ülesandeks on kasvada,” ütles Paulus aktusel lastele. Ta lisas vormis külaliste poole osutades, et nende ülesanne on kaitsta ja hoida kodu, pere ja kodumaad. Naiskodukaitse Lääne ringkonna aseesinaine Karin Rünkorg rääkis, et tema süda värises nagu oleks presidendi vastuvõtul. “Püüad, et sõnad tuleksid targalt ja armsalt välja, aga mudilaste ees ei ole kerge seista,” ütles Rünkorg. Ta rääkis, et lapsed laulsid ja lugesid nii südamlikult, emotsioonid on laes nagu  sünnipäevale kohane.

 

“Käisime külas ka Palade lasteaia lastel ,” ütles Karukäpp. Ta rääkis, et pisikesed poisidki seisid seljad sirged ja ütlesid, et tahavad samuti tugevaks ja tubliks saada. Kõige enam meeldisid lastele siiski naiskodukaitsjate medalid. Nad teadsid juba, et medaleid antakse vaid väga tublidele inimestele!

Suured pisikeste aastapäevaaktusel

FastLion CMS

Suured pisikeste aastapäevaaktusel

Suured pisikeste aastapäevaaktusel

Pärast hümni laulmist oli igal rühmal kas luuletus või laul kodust ja kodumaast Sõna tervituseks ja enda tutvustuseks said ka külalised Kaitseliidu Hiiumaa malevkond muutis mudilastel vabariigi aastapäeva pidulikumaks, aidates läbi viia Eesti vabariigi 95. aastapäeva aktust Kärdla lasteaias. Lasteaiapere kogunes saali, käes nii sini-must- valged kui ka Kärdla linna valge ja sinisega lipukesed. Suure riigilipu tõi saali kaitseliitlane Aadi Kaasik, kellele järgnesid pidulikus vormis naiskodukaitsjad Karin Rünkorg ja Ülle Vaga ning noorkotkas Kevin Saarnak ja kodutütar Lili Karukäpp koos noorteinstruktor Tuuli Karukäpaga.

Suured pisikeste aastapäevaaktusel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse