Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss 'Heategu läbi minu silmade' Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss Eesti lipu päeval, 4. juunil, saab avapaugu Naiskodukaitse fotokonkurss „Heategu läbi minu silmade“, mis on järjekorras juba kuues. Sellel aastal ootame, et pildisaatjad tooksid avalikkuse ette suured ja väikesed heateod meie ümber. "Kes tahab head teha, see koputab väravale, kes armastab, see leiab, et värav on lahti" - Rabindranath Tagore (Ekslevad linnud 1916) ← Eelmine Naiskodukaitse ootab Rühmaparameediku erialakursusele KL-is kandidaate Järgmine → Naiskodukaitsjad kogusid heategevuskampaania „Anname au!“ raames ligi 25 000 eurot Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss 'Heategu läbi minu silmade'

Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss 'Heategu läbi minu silmade'

2. juunil 2014

Eesti lipu päeval, 4. juunil, saab avapaugu Naiskodukaitse fotokonkurss „Heategu läbi minu silmade“, mis on järjekorras juba kuues. Sellel aastal ootame, et pildisaatjad tooksid avalikkuse ette suured ja väikesed heateod meie ümber.

"Kes tahab head teha, see koputab väravale, kes armastab, see leiab, et värav on lahti" - Rabindranath Tagore (Ekslevad linnud 1916)

Heategevus algab meie isiklikust suhtumisest. See ei pea alati olema materiaalne. Ühe väikse teoga iga päev aitame me ka iseennast. Heategevus jääb tihti teistele märkamatuks ning ka põhjendamatult erilise tähelepanuta.

 

Jaga heategusid teistega – ootame kõiki osalema Naiskodukaitse fotokonkursil "Heategu läbi minu silmade".

 

Fotode esitamise aeg on Eesti lipu päevast (4. juunist) taasiseseisvumispäevani (20. augustini).

Pildid esitada aadressil nais[no-Smpam)kodukaitse.konkurss@gmail.com">.

 

Loe täpsemalt: http://konkurss.naiskodukaitse.ee/

Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss 'Heategu läbi minu silmade'

Fotokonkursi idee sai alguse 2009. aastal Tallinna ringkonnast, kes seda esimesel kahel aastal ka korraldas. Seejärel said käe valgeks Jõgeva, Rapla ja Lääne ringkonnad. 2014. aastal veab fotokonkursi projekti Naiskodukaitse Põlva ringkond.

FastLion CMS

Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss

Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss

Heategevus algab meie isiklikust suhtumisest See ei pea alati olema materiaalne Eesti lipu päeval, 4. juunil, saab avapaugu Naiskodukaitse fotokonkurss „Heategu läbi minu silmade“, mis on järjekorras juba kuues. Sellel aastal ootame, et pildisaatjad tooksid avalikkuse ette suured ja väikesed heateod meie ümber."Kes tahab head teha, see koputab väravale, kes armastab, see leiab, et värav on lahti" - Rabindranath Tagore (Ekslevad linnud 1916)

Stardib kuues Naiskodukaitse fotokonkurss 'Heategu läbi minu silmade'

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse