Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse eest vaktsineerimise edendamisel Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse Sotsiaalminister Tanel Kiik tänas eile Fotografiskas toimunud tänuüritusel vabatahtlikke, kes käisid vaktsineerimiskeskustes augustis ja septembris abis. Foto: Sotsiaalministeerium ← Eelmine Naiskodukaitsjad külastasid lottasid nende 100ndal juubelil Järgmine → Peaasi on märgata ja hoolida Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse eest vaktsineerimise edendamisel

Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse eest vaktsineerimise edendamisel

20. okt. 2021

Sotsiaalminister Tanel Kiik tänas eile Fotografiskas toimunud tänuüritusel vabatahtlikke, kes käisid vaktsineerimiskeskustes augustis ja septembris abis.

Naiskodukaitsjad ulatasid abikäe vaktsineerimispunktides Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ning kaitseväe tagalatoetuse vaktsineerimisbussi meeskondades. Vabatahtlike tegevuseks PERHis oli valdavalt eelregistreerunud või raviarstide poolt vaktsineerimisele suunatud inimeste juhendamine ja vaktsineerimisjärgne jälgimine. Kaitseväe mobiilses vaktsineerimisbussis ei olnud aga eelregistreerimist ning kaitseväe meedikuid abistavate kolme naiskodukaitsja korraldada jäi just teavitustöö ning vaktsineerimisjärgne jälgimine. Naiskodukaitsjate ülesande peamiseks eesmärgiks oli nii haiglas kui mobiilses vaktsineerimispunktis leevendada meedikute koormust, et nood saaksid keskenduda oma erialasele tööle.

Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse eest vaktsineerimise edendamisel
Foto: Sotsiaalministeerium

FastLion CMS

Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse

Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse

Naiskodukaitsjad ulatasid abikäe vaktsineerimispunktides Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ning kaitseväe tagalatoetuse vaktsineerimisbussi meeskondades Vabatahtlike tegevuseks PERHis oli valdavalt eelregistreerunud või raviarstide poolt vaktsineerimisele suunatud inimeste juhendamine ja vaktsineerimisjärgne jälgimine Sotsiaalminister Tanel Kiik tänas eile Fotografiskas toimunud tänuüritusel vabatahtlikke, kes käisid vaktsineerimiskeskustes augustis ja septembris abis.

Sotsiaalminister tänas vabatahtlikke panuse eest vaktsineerimise edendamisel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse