Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sinililled Kullamaal Sinililled Kullamaal Kaitseliidu Tallinna maleva orkestri bigbänd koos Airi Allveega otsustasid terves koosseisus kanda sinililli ja Kullamaa Keskkool korraldas sinilillepäeva. sünnipäeva Sinililled Kullamaal

Sinililled Kullamaal

Kati Ojaver 26. aprillil 2017

Kaitseliidu Tallinna maleva orkestri bigbänd koos Airi Allveega otsustasid terves koosseisus kanda sinililli ja Kullamaa Keskkool korraldas sinilillepäeva.

Sinililled Kullamaal
KL Tallinna maleva orkestri bigbänd musitseerimas, soleerib Avo Joala. Foto autori erakogu.

22. aprillil toimus Kullamaa Kultuurimajas KL Tallinna maleva orkestri bigbändi ja Airi Allvee kevadkontsert, mille korraldajaks oli Loit Lepalaan. Meie olime juba enne kontserdi algust kohal, et koguda annetusi sinilillekampaania raames. Väga tublideks abilisteks selles olid Kullamaa Keskkooli noorkotkas Kristjan Kaljuste ja kodutütreks pürgiv Paula-Marie Ojaver. Kuna pillimehed alles harjutasid, siis jäi pisut aega mõtteid mõlgutada ja tuligi hea mõte – kutsuda muusikuid üles kandma kontserdil sinililli. Esimesena sai lille rinda alati särav Airi Alvee ning tema järel oli kogu bigbänd eesotsas dirigent Jüri Kõlvarti ja legendaarse saksofonisti Avo Joalaga nõus tegema annetused, mille eest saadi kingituseks vaid mõne kilomeetri kaugusel Koluveres valmistatud sinililled. Kontsert oli meeleolukas ja tore nagu alati, kuid tänu sinililledele seekord ehk pisut pidulikum kui tavaliselt.

Sinililled Kullamaal
Grete ja sinililled. Foto Riina Leidsalu.

Kullamaa Keskkoolis oleme varasematel aastatel käinud ikka kohe sinilillekampaania avapäeval. Seekord jäi minek küll mõned päevad hiljemaks aga, nagu ikka, jätsime kokkuleppel kooliga osa sinililli õpetajate tuppa, et kõik soovijad saaksid teha annetuse neile sobival ajal. Seekord tuli aga õpetaja Riina Leidsalul hea mõte korraldada koolis sinilillepäev. Lastevanemate listi kaudu saadeti info kodudesse ja esmaspäeval vesteldi klassijuhataja tunnis  õpilastega sinilillekapaania tähendusest ning annetuste kogumise eesmärkidest. 8. klassis õppiv kodutütar Grete Luts oli nõus appi tulema ja koolis annetusi koguma. Kooli sinilillepäev toimus 26. aprillil.

Suur tänu tublidele abistajatele ja veel suurem tänu lahketele annetajatele!

 

See, mis elus on tähtis, ei ole vaid see, et me oleme elanud. See mida me oleme teinud teiste heaks, annab meie elule tähenduse. /Nelson Mandela/

Sinililled Kullamaal
Sinilillepäev Kullamaa Keskkoolis. Foto Riina Leidsalu
Sinililled Kullamaal
Muusikud, sinililled ja sinilillesaadikud Kullamaa Kultuurimajas. Foto autori erakogu.

FastLion CMS

Sinililled Kullamaal

Sinililled Kullamaal

KL Tallinna maleva orkestri bigbänd musitseerimas, soleerib Avo Joala Foto autori erakogu Kaitseliidu Tallinna maleva orkestri bigbänd koos Airi Allveega otsustasid terves koosseisus kanda sinililli ja Kullamaa Keskkool korraldas sinilillepäeva.

Sinililled Kullamaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse