Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Seto Suksu Vankrimatk Seto Suksu Vankrimatk 26. oktoobril toimus Räpina jaoskonnas õppematk Mustaoja maastikukaitsealal, mida tuntakse Petseri laskevälja piirkonnana. Just selle kandi militaarajaloo ja hobuvankrisõidu vastu tundsid meie jaoskonna naised huvi. php?id=63dc7ed1010d3c3b8269faf0ba7491d4&act=magazine_article&article_id=894 Mob: 53363246 ← Eelmine Kuus vaprat naiskodukaitsjat Järgmine → Helmi Visnapuu 100 Seto Suksu Vankrimatk

Seto Suksu Vankrimatk

Tuuli Kotov 4. nov. 2014

26. oktoobril toimus Räpina jaoskonnas õppematk Mustaoja maastikukaitsealal, mida tuntakse Petseri laskevälja piirkonnana. Just selle kandi militaarajaloo ja hobuvankrisõidu vastu tundsid meie jaoskonna naised huvi.

Seto Suksu Vankrimatk
Seto Suksu Vankrimatk

Sõitu alustasime Väiko-Nedsaja külast ehk Kärna külast. Hobuvankri juhiks oli Paul Hunt ning meeleoluloojaks tuntud karmoškamängija Toomas Valk. Sõidu alguses tutvustas  Paul meile, mis meid ees ootab.

 

Esimestele huvitavatele faktidele järgnes ka esimene pillilugu,mis kohe naised kaasa laulma pani ja seda kõike ilma "lauluõlita". Kuna meie hulgas leidus tubli naine Tiina kes ka ise  alles karmoškat õppima hakkas palus ta pillimehel  õpitud lugusid mängida, millega Toomas ka koheselt nõus oli. Iga laulujupi mis naised ise ümisema hakkasid, oskas Toomas kohe kaasa mängida. Külma vastu aitas mõnus jõulutee, ning väiksed suupisted.

Räpina jaoskonna naised  said kohaliku  militaarajaloo kohta palju põnevat teada ning soovitavad ka teistel  naiskodukaitsjatel see matk läbi teha.Hobuvankrisõite tehakse igal aastaajal.

 

 Hobuvankrisõit: https://www.facebook.com/setosuksuvankrimatkad?fref=ts

 

 Pesteri laskevälja kohta saab iga huviline kas sellelt lingilt lugeda: 

 

 http://www.setomaa.ee/index.php?id=63dc7ed1010d3c3b8269faf0ba7491d4&act=magazine_article&article_id=894

Mob: 53363246

Seto Suksu Vankrimatk
Järgmine →
Helmi Visnapuu 100

FastLion CMS

Seto Suksu Vankrimatk

Seto Suksu Vankrimatk

Sõitu alustasime Väiko-Nedsaja külast ehk Kärna külast Hobuvankri juhiks oli Paul Hunt ning meeleoluloojaks tuntud karmoškamängija Toomas Valk 26. oktoobril toimus Räpina jaoskonnas õppematk Mustaoja maastikukaitsealal, mida tuntakse Petseri laskevälja piirkonnana. Just selle kandi militaarajaloo ja hobuvankrisõidu vastu tundsid meie jaoskonna naised huvi.

Seto Suksu Vankrimatk

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse