Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik Saue valla aasta tegijad Saue vald avaldab iga aastaselt tunnustust inimestele ja organisatsioonidele, kes on panustanud aktiivselt ja järjepidevalt Saue valla arengusse ning elukeskkonna paremaks muutmisesse või on innustavaks eeskujuks kaaskodanikele. Tunnustuse kategooriaid on kokku 12. " Foto erakogu Palju, palju õnne teile aasta tegijad! Avalikud suhted Koostöö ← Eelmine Toetame vabatahtliku pääste jätkumist Nissi kogukonnas Järgmine → Inimkeskne juhtimine on väärtuslik oskus Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik

Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik

Veronika Laakso 4. veebr. 2022

Saue vald avaldab iga aastaselt tunnustust inimestele ja organisatsioonidele, kes on panustanud aktiivselt ja järjepidevalt Saue valla arengusse ning elukeskkonna paremaks muutmisesse või on innustavaks eeskujuks kaaskodanikele. Tunnustuse kategooriaid on kokku 12.

Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik
Saue valla aasta 2021 vabaühendus on Naiskodukaitse Nissi jaoskond Foto Erik Riikoja

 

Tunnustus „Aasta vabaühendus“

antakse Saue valla vabaühendusele, kes on silma paistnud oma aktiivse tegevusega kogukonna arengusse. Nominente oli sellel aastal kolm. Tunnustuse vääriliseks hinnati Naiskodukaitse Nissi jaoskond.

 

Nominendi esitajad kirjutasid Nissi jaoskonnast: "Naiskodukaitse Nissi jaoskond on silma paistnud oma aktiivse tegevusega. Tegutsenud on nad juba mitu aastat ja näidanud oma tegevuses järjepidevust. Naiskodukaitsel on välja kujunenud mitmed üritused, mis toimuvad juba iga-aastaselt.

 

Aasta alguses korraldatakse matk ja kuuskede põletamise üritus Riisipere kultuurimaja taga Nissi kirikumõisa pargis. Tehakse tuleskulptuur ja pakutakse matkalistele suppi. Matk on jõukohase pikkusega, sellest saab osa võtta kogu perega. Matkajuht tutvustab kodukoha ajalugu ja üritus on osalejate jaoks tasuta.

 

Juba mitmendat aastat on Nissi naiskodukaitse osalenud ka Nissi kihelkonna kohvikutepäevadel. Kohviku tulu läheb jaanuaris toimuva õhtumatka korraldamiseks. Kohvikus on alati korraldatud ka loteriid, mille tulu läheb heategevuseks. Sel suvel koguti 298 eurot vähiravifondile Kingitud Elu. Kohvikutepäeval oli naiskodukaitse kohvikus mitmekesist tegevust – sai ratsutada ja meisterdada raamatukogunurgas.

 

Nissi naiskodukaitse tiim osales 2021. aasta detsembris ka Riisipere jõululaadal, kus koguti 753 eurot MTÜ Nissi Pritsumeeste toetuseks.

 

Ürituste korraldamisse kaasab naiskodukaitse ka noorkotkaid ja kodutütreid, kes aktiivselt vanemate eeskujul kaasa löövad.

 

Kevaditi on korraldatud veebiüritusena prügikõnd, et kodukant puhtamaks saaks. Hoidmaks isamaalisi traditsioone, lüüakse kaasa võidupühal ja Eesti Vabariigi aastapäeval. Osaletakse aktiivselt naiskodukaitse laagrites ja koolitustel."

Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik
Foto erakogu
Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik
Saue valla noorte lemmik 2021 - noortejuht ja naiskodukaitsja Gea Liblik Foto Erik Riikoja

Tunnustus „Noorte lemmik“

antakse isikule, ettevõttele või kollektiivile, kelle eestvedamisel või toetusel on vallas aset leidnud ettevõtmine või sündmus, mis aasta jooksul on valla noortele olnud olulise tähtsusega. Nominente oli sellel aastal kokku neli. Tunnustuse vääriliseks hinnati Saue kodutütarde ja noorkotkaste rühmajuht Gea Liblik.

Nominendi esitaja kirjutas Gea Liblikust: "Sauel toimetab üks imeline naine, kes on teadaolevalt väga paljude Saue noorte lemmik ja teda teavad ilmselt paljud noored üle terve meie valla. Tema nimi on Gea Liblik ja ta on Saue kodutütarde ja noorkotkaste väsimatu energiast pakatav juht.

Tema eestvedamisel on Saue noorkotkad ja kodutütred taas ellu ärganud, ukse taga on ootamas järjekord noortest, kes kõik liituda soovivad ja ikka leiab Gea võimaluse nad kõik vastu võtta. Suvepäevad, talvelaagrid, õppused ja võistlused – need on märksõnad ja võimalused, mida Gea meie noortele pakub ja seda kõike perede ja noorte jaoks tasuta.

Ta on noortest kaitseliitlastest peale kasvatanud uue tubli põlvkonna, kes tema eeskujul ise teistele noortele tegevusi välja mõtlevad ja ellu viivad.

Olles ise nelja lapse ema, on täiesti imetlusväärne, kuidas tal oma laste kõrvalt jagub emalikku hoolt ja armastust kõikidele oma kotkapoegadele ja kodutütardele. Tema juhendamisel on Saue noorkotkad saavutanud vabariigis erinevatel võistlustel väga häid tulemusi."

Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik
Foto erakogu

Palju, palju õnne teile aasta tegijad!

FastLion CMS

Saue valla aasta tegijad

Saue valla aasta tegijad

Saue valla aasta 2021 vabaühendus on Naiskodukaitse Nissi jaoskond Foto Erik Riikoja Tunnustus „Aasta vabaühendus“ antakse Saue valla vabaühendusele, kes on silma paistnud oma aktiivse tegevusega kogukonna arengusse Nominente oli sellel aastal kolm Saue vald avaldab iga aastaselt tunnustust inimestele ja organisatsioonidele, kes on panustanud aktiivselt ja järjepidevalt Saue valla arengusse ning elukeskkonna paremaks muutmisesse või on innustavaks eeskujuks kaaskodanikele. Tunnustuse kategooriaid on kokku 12.

Saue valla aasta tegijad 2021 - Naiskodukaitse Nissi jaoskond ja Gea Liblik

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse