Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saku jaoskonna naised tuulutavad 27. mail 2020 virtuaalselt rahvariideid Saku jaoskonna naised tuulutavad Naiskodukaitse levitab isamaalisi aateid ja süvendab rahvuslikke tundeid Eesti rahvas. Harju ringkonna Saku jaoskonna naised on ühed usinad rahvariiete kandjad. Miks see nii on? Miks nad seda teevad ja kuidas? Mis üldse on rahvariided? Ajalugu Kultuur Käsitöö Tähtpäevad ← Eelmine Harju ringkonnale valiti uus esinaine Järgmine → Saku jaoskonna naiste seelikumustritesse kootud salalood Saku jaoskonna naised tuulutavad 27. mail 2020 virtuaalselt rahvariideid

Saku jaoskonna naised tuulutavad 27. mail 2020 virtuaalselt rahvariideid

Teele Raja 25. mail 2020

Naiskodukaitse levitab isamaalisi aateid ja süvendab rahvuslikke tundeid Eesti rahvas. Harju ringkonna Saku jaoskonna naised on ühed usinad rahvariiete kandjad. Miks see nii on? Miks nad seda teevad ja kuidas? Mis üldse on rahvariided?

Saku jaoskonna naised tuulutavad 27. mail 2020 virtuaalselt rahvariideid

Kui oled esitanud iseendale mõttes küsimusi - "Miks see nii on?" või "Miks nad seda teevad ja kuidas?" või lausa "Mis üldse on rahvariided?", siis tule 27. mail kuulama Facebooki üritusele Saku naiste mõtteid rahvariiete kandmisest.

Üritusega saab liituda Facebookis sel lingil.

 

Saku jaoskonna tegemistel saate silma peal hoida nende Facebooki lehel.

 

 

FastLion CMS

Saku jaoskonna naised tuulutavad

Saku jaoskonna naised tuulutavad

Kui oled esitanud iseendale mõttes küsimusi - "Miks see nii on?" või "Miks nad seda teevad ja kuidas?" või lausa "Mis üldse on rahvariided?", siis tule 27 mail kuulama Facebooki üritusele Saku naiste mõtteid rahvariiete kandmisest Naiskodukaitse levitab isamaalisi aateid ja süvendab rahvuslikke tundeid Eesti rahvas. Harju ringkonna Saku jaoskonna naised on ühed usinad rahvariiete kandjad. Miks see nii on? Miks nad seda teevad ja kuidas? Mis üldse on rahvariided?

Saku jaoskonna naised tuulutavad 27. mail 2020 virtuaalselt rahvariideid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse