Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonna 2018. aasta naiskodukaitsja Sakala ringkonna 2018 aasta . . . on Kai Kannistu. Ta on olnud Naiskodukaitses kõigest kolm aastat, aga jõudnud selle ajaga määratult palju. Kahe aastaga läbis ta kõik viis NKK baasväljaõppe moodulit, seejärel hulga kursuseid Kaitseliidu Koolis. Kai kuulub avalike suhete gruppi ja toitlustamise gruppi ning on Sakala ringkonna aseesinaine. Meil on väga hea meel, et meil on meie oma KAI! Ohutushoid Õppused Avalikud suhted Toitlustamine Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Lastele head tehes tunneme end hästi Järgmine → Kaitseliidu sõdurioskuste kursusel õpib palju! Sakala ringkonna 2018. aasta naiskodukaitsja

Sakala ringkonna 2018. aasta naiskodukaitsja

Lembe Lahtmaa 25. dets. 2018

... on Kai Kannistu. Ta on olnud Naiskodukaitses kõigest kolm aastat, aga jõudnud selle ajaga määratult palju. Kahe aastaga läbis ta kõik viis NKK baasväljaõppe moodulit, seejärel hulga kursuseid Kaitseliidu Koolis. Kai kuulub avalike suhete gruppi ja toitlustamise gruppi ning on Sakala ringkonna aseesinaine.

Sakala ringkonna 2018. aasta naiskodukaitsja

Kai kui maa sool. Liialdamata võib väita, et ta on Karksi kandi kultuuri- ja vaimuelu edendaja. Teadsin teda kohaliku tegijana veel enne kui isiklikult tundma sain. Kai on olnud isik, kelle tegevusest maakonna ajalehest Sakala ikka aeg-ajalt midagi lugeda saab. Karksi-Nuia kultuurikeskuse juhataja ametiga kaasa tulnud nö kulturniku kogemus ja teadmiste pagas on rikastanud ka meie organisatsiooni. Ta on väga aktiivselt ja innustunult 2017. aasta algusest juhtinud naiskodukaitsjate Karksi jaoskonda. 

Kai kui kaasaja. Imetlusväärne on tema algatusvõime ja Karksi naiskodukaitsjate kaasamise oskus. Näiteks valmistasid naised Kai algatusel talgute korras heategevuseks üle 80 liitri õunamahla, mis siis pudelitesse villiti ning ringkonna aastapäeval liikmetele ja koostööparteritele kingiti. Selle aasta Maarjapäeva hommikul kell kuus meelitas ta aga ka kaugema nurga Sakala naiskodukaitsjad Karksi kultuurikeskuse juurde, et võtta koos kottpimedas ette teekond ordulinnuse allikale ja tervitada päikese tõusu. Naised olid kohal ning õnnelikud pealegi, mis sest et päikesetõusu sombuse ilma tõttu üldse näha polnud. Kai initsiatiivil osalesid naiskodukaitsjad "Kolmanda korruse kotka kodu kohvikuga" Karksi-Nuia kohvikutepäeval ning tegid õppe- ja kultuurireisi Viru ringkonda.

Sakala ringkonna 2018. aasta naiskodukaitsja

Kai kui kodanike kaitsja. Ta läbis Kodanikukaitse seminari ja innustus sellest teemast niivõrd, et tänaseks on ta Sakala ringkonna ohutushoiu instruktor. Kai korraldamisel toimus 2018. aasta aprillis Sakala ringkonnas ohutushoiu BVÕ, 21 kursuslast said toimevõimelisemaks ja ühiskonna turvalisusest teadlikumaks nii tava- kui ka hädaolukorras. Maakonnas on ta juba kodanikukaitse teemat aktiivselt tutvustanud, seda nii lastele kui ka täiskasvanutele. 2018. aasta Kaitseliidu suurõppuse SIILI evakuatsiooniõppusel oli just Kai üks võtmeisikutest, kes väikese korraldusmeeskonnaga juba aasta algusest koos käis ning plaani pidas, et aasta olulisim õppus saaks viimse detailina ära planeeritud. Ja tagantjärele tõdedes, tõesti poleks paremini saanudki.

Kai kui ringkonna ruupor. Tema tegevus sotsiaalmeedias on märkimisväärne. Kui ta mõnel üritusel ise osaleb, ilmub üsna peagi sellest kindlasti Facebookis (Sakala ringkonna lehele) kajastus, koos fotodega muidugi. Samuti on ta aktiivne Naiskodukaitse kodulehele sündmuste kirjutaja. Ja kirjutab ta põnevalt, nii nagu rikka hingega inimesed seda mõistavad. Avatud suhtlejana suudab ta organisatsiooni tegevusest võõrale põnevalt ja innustunult rääkida.

Sakala ringkonna 2018. aasta naiskodukaitsja
Fotod:Erakogu


Kai kui rahvakunstnik
. Olen imetlenud inimesi, kes on nõus tõmbama selga mereröövli, konna, jänese, pingviini, muti või mesimummu värvilise kostüümi ning ümber kehastudes tunnevad end võõras rüüs nii suurepäraselt, et usud: tegemist ongi loomaga.
Kaile on oluline end hästi tunda nii iseendana kui kostümeeritult ning naerda ja lõkerdada – seda ta oskab, teised arvaku, mis tahavad.

Kai kui õpetaja. Vähemoluline pole ka Kai tegevus mentorina. Kas koduses Karksi jaoskonnas või meie ringkonna noorimas Tarvastu jaoskonnas, ikka on Kai uusi liikmeid nõu ja jõuga aitamas. 

 

Kai teeb kõike südamega ning süstib sütitavat energiat ka teistesse.
Meil on väga hea meel, et meil on meie oma KAI!

FastLion CMS

Sakala ringkonna 2018 aasta

Sakala ringkonna 2018 aasta

Kai kui maa sool Liialdamata võib väita, et ta on Karksi kandi kultuuri- ja vaimuelu edendaja ... on Kai Kannistu. Ta on olnud Naiskodukaitses kõigest kolm aastat, aga jõudnud selle ajaga määratult palju. Kahe aastaga läbis ta kõik viis NKK baasväljaõppe moodulit, seejärel hulga kursuseid Kaitseliidu Koolis. Kai kuulub avalike suhete gruppi ja toitlustamise gruppi ning on Sakala ringkonna aseesinaine.

Sakala ringkonna 2018. aasta naiskodukaitsja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse