Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lastele head tehes tunneme end hästi Lastele head tehes tunneme Advendiajal käisid Sakala naiskodukaitsjad Viljandi haigla lastepsühhiaatria osakonnas lastega meisterdamas. aasta naiskodukaitsja Lastele head tehes tunneme end hästi

Lastele head tehes tunneme end hästi

Lembe Lahtmaa 18. dets. 2018

Advendiajal käisid Sakala naiskodukaitsjad Viljandi haigla lastepsühhiaatria osakonnas lastega meisterdamas.

Lastele head tehes tunneme end hästi

Haiglas on ikka enamasti paha olla, eriti enne jõule, eriti siis kui see aeg ikka kestab ja kestab ning sind koju ei lubata. Naiskodukaitsjad pööravad heategevusele kogukonnas tähelepanu, sest neil on selleks tahe ja võimalus.

Sel aastal soovisime kindlasti aidata just lapsi ja nii küpses juba suve hakul mõte detsembris haiglas viibivate lastega koos midagi toredat teha. Naiskodukaitsjad Anne ja Ulvi Vahter võtsid sündmuse korraldamise enda kanda.

Lastele head tehes tunneme end hästi
Kaardi järgi orienteerumine ja aarde otsimine oli väga põnev!

17. detsembril meisterdasime koos patsientidega märgviltimise tehnikas sahisevaid rütmika palle ja suuremate lastega vahvaid laekaid. Järgmisel pealelõunal viisime läbi motoorika- ja pallimänge, arvasime ära mõistatusi ja mängisime aarete jahti. Just aarete jaht tekitas eriliselt palju huvi.
Kogu tegevuse tänutäheks saime laste rõõmsad silmad, rahulolu ja lõbusa meele. Loomulikult olid päkapikud valmis pannud kingipakid nii lastele kui lastepsühhiaatria osakonna tublidele med õdedele.

 

Heategevuseks teenisime tulu õnneloosist ehk naiskodukaitsjad kogusid kokku erinevad tooted ning korraldasid loteriipiletite müügi maakaitsepäeval ja taasiseseisvumispäeval.

Lastele head tehes tunneme end hästi
Lastele head tehes tunneme end hästi

Ka mitmed varasemad Sakala ringkonna heategevuslikud ettevõtmised on olnud lastega seotud. Oleme korraldanud lastekodulastele ürituse Viljandi Lasteabi- ja sotsiaalkeskuses, kudusime vastsündinutele papusid, toetasime Viljandi Kaare kooli relaksatsiooniruumi sisustamist ning õmblesime istumispadjad ja kinkisime need Viljandi linna viiele lasteaiale ning Abja lasteaiale.

Lastele head tehes tunneme end hästi

FastLion CMS

Lastele head tehes tunneme

Lastele head tehes tunneme

Haiglas on ikka enamasti paha olla, eriti enne jõule, eriti siis kui see aeg ikka kestab ja kestab ning sind koju ei lubata Naiskodukaitsjad pööravad heategevusele kogukonnas tähelepanu, sest neil on selleks tahe ja võimalus Advendiajal käisid Sakala naiskodukaitsjad Viljandi haigla lastepsühhiaatria osakonnas lastega meisterdamas.

Lastele head tehes tunneme end hästi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse